Karadeniz Pet

Dişi dişiye yem kusar mı :)

Hmmtgl

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 4 muhabbet kuşum var 2 dişi 2 erkek aynı kafeste duruyorlar yuvalık ta takılı her akşam kapılarını açarım dolaşırlar oynarız filan neyse bugün sabah balkona çıkardım hava alsınlar diye bi baktım ki bi dişi kuşum yuvalığa girip çıkıyor içini baya bi karıştırmış ama yuvanın başında diğer dişi olan bekliyor ve ona yem kusuyor anlamadım gitti dişilerimin ikisininde ceresi beyaz renginden kahverengiye döndü şimdi yumurtlicak mı hangisi eşi anlayamıyorum bi yardım etseniz teşekürler

İki çiftide tek tek ayırıp gözlemleyebilirsin aynı cinsiyette olan kuşlarında birbirine yem kusması normal bir davranış

İki çiftide tek tek ayırıp gözlemleyebilirsin aynı cinsiyette olan kuşlarında birbirine yem kusması normal bir davranış
Yorumunuz için teşekkürler. Benim çiftleştirme gibi bi derdim yoktu arkadaş dediği için yuvalık taktım o değilde ben hangisi hangisiyle eş onu anlamıyorum heosi birbirinin tüylerini temizliyor mesela

Yorumunuz için teşekkürler. Benim çiftleştirme gibi bi derdim yoktu arkadaş dediği için yuvalık taktım o değilde ben hangisi hangisiyle eş onu anlamıyorum heosi birbirinin tüylerini temizliyor mesela
kafesin fotosunu atar mısınız

Yüklemeye çalıştım ama dosya çok büyük diyor

ekran fotosu deneyin.yada hızlı resim adlı siteye yükleyin

Ekli dosyalar

• IMG_20210205_212502.jpg
    IMG_20210205_212502.jpg
    330.1 KB · Görüntüleme: 57
Geri