Karadeniz Pet

Dişi / Erkek ? Bana göre erkek size göre cinsiyet nedir?

srkn.mtlu

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıdaki güzelliği bugün sahiplendim ilk eğitimlerimiz başladı ilk saldığımda benden evdekilerden kaçtı fakat yaklaşık 1 saat uğraşlarım sonucunda on yargısını kırarak güvenini kazanmaya başladım dışarıda parmağımda durdu öpmeme ona konuşmama izin verdi. Fakat cinsiyeti aklıma takıldı ben erkek diye düşünüyorum sizin de düşüncelerinizi istiyorum..

İyi akşamlar.

Ekli dosyalar

• E12BEBBD-6AB7-48F8-B26E-B9D2B54525CF.jpeg
    E12BEBBD-6AB7-48F8-B26E-B9D2B54525CF.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 35
  • 3C202E05-95A8-40EE-A21C-0BEA3E50972C.jpeg
    3C202E05-95A8-40EE-A21C-0BEA3E50972C.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 37
Erkek

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Görünüşe göre erkek.
Ayrıca birçok yerde yer alan, "yeni gelen kuş kafesten çıkarılmaz" şeklindeki yanlış bilgiyi uygulamamanız son derece yerinde bir karar olmuş. Bunun karşılığını kesinlikle alacaksınız.

Görünüşe göre erkek.
Ayrıca birçok yerde yer alan, "yeni gelen kuş kafesten çıkarılmaz" şeklindeki yanlış bilgiyi uygulamamanız son derece yerinde bir karar olmuş. Bunun karşılığını kesinlikle alacaksınız.

Merhaba Suleyman Bey,
İlk getirdiğimde haliyle korkuyor daha yavru belli ilk tuyune girmemiş ilk saldigimda kendisini sağa sola çarptı ve yere indi elime alıp sırtını severek sakinleştirdim bir sonraki salisimda yine sağa sola çarparak yere indi bu sefer elimle alıp kafese bıraktım ve kafeste sevmeye başladım bir sonraki Salisimda yine kendini sağa sola çarptı bu sefer konmaya yerler keşfetti elinden ürktü ama parmağımda durmaya başladı kavanoz kapağı yardımıyla yem verdin ve cekine cekine 5. Dakikada yem yemeye başladı eğitimler tam hızıyla devam edecek 1 haftaya evdeki herkese alışacak diye düşünüyorum.. kusun irki nedir sizce ?

Irklar konusunda pek tecrübeli değilim. Bilen birinin yorum yapması daha sağlıklı olur