Karadeniz Pet

Disi konusurmu

ByUgur

Meraklı Üye
Arkadaşlar kusumu 3 ay once 1 aylik erkek olarak aldim 2 ay bisi farketmedik sonra forumumuza fotografini koydum ve 5 kisinin 4 u disi dedi.Ve bugun farkettim ceresi beyaz olmaya basladi :( Dişi kus konusurmu erkekden farklari nelerdir solermisiniz ?

Konuşur tabi neden konuşmasın, bende yeme yeni düşen kuş almıştım erkek diye nisanın başında kuş disiye döndü ve konuşmaya başladı senin ilgi alakana bağlı konuşup konuşmama

Son düzenleme:
Konuşur tabi neden konuşmasın, bende yeme yeni düşen kuş almıştım erkek diye nisanın başında kuş disiye döndü ve konuşmaya başladı senin ilgi alakana bağlı konuşup konuşmama
Umarim konusur bi kelime solese yeter bana :)

Pakistan dişi kuşum konusurdu benim yanında konusan erkek kus vardı ondan ve benim konusan erkek kusumla konusmalarımdan öğrenmişti

konusur ama hem cok zor hem ugrastirir hemde 3-5 kelimeyi gecmiyr cok gec ogreniyrlar bence hic bulasma

Bulasmama ihtimalim yok 3 aydir bakiyorum ve ASLA kusumu geri vermem :)

Geçmis olsun cok uzuldum :(

yanlis anladin beni tabi disininde erkeginde yeri bambaskadir bir konnusmayack diye sevmemezlik olmaz bulasma deme amacim konusturmaya calismak icn ugrasma o anlamda dedm

Geri