Karadeniz Pet

Dişi kuş erkeğin üstüne çıktı

@d_ogukan Peki hocam bu disimiz tum gun yuvalikta erkek tunekte yuksek sesle otuyor ama disimiz nadir de olsa disari ciktiginda da surekli bagirip kanat cirpiyor erkek opmek istiyor onu tunekten kovuyor sonunda erkek yuvaliga iniyor sonra disi de iniyor ve hic bi sey olmamis gibi iyi anlasiyorlar icerde beslemeler kapida beklemeler falan filan bunun sebebi ne cok merak ettim

@d_ogukan Peki hocam bu disimiz tum gun yuvalikta erkek tunekte yuksek sesle otuyor ama disimiz nadir de olsa disari ciktiginda da surekli bagirip kanat cirpiyor erkek opmek istiyor onu tunekten kovuyor sonunda erkek yuvaliga iniyor sonra disi de iniyor ve hic bi sey olmamis gibi iyi anlasiyorlar icerde beslemeler kapida beklemeler falan filan bunun sebebi ne cok merak ettim

erkeği yuvalığa sokup birazda onun oturmasını istemiş. yemek su molası yapıcaktı demek ki

erkeği yuvalığa sokup birazda onun oturmasını istemiş. yemek su molası yapıcaktı demek ki
:D demek öyle
Ama bizim dişi artık hazırcılığa alıştı hocam artık çok nadir kendi yiyor yumurta mamasını elmayı yemi hep erkeğin ağzından yiyo :D

Erkek çiftleşmek istiyor dişinin omzuna kuyruğuna dokunuyor dişi gaga atıyor yeter da diyor herhalde :)

Hocam dişi bir an olsun çıkmıyor acaba yumurtladı mı :) anlamadim ya da yumurtlamaya mi calisiyor ama cok az gun oldu daha erken degil mi @d_ogukan

@d_ogukan @Hayvansever03 sağolunn daha demin dayanamayıp baktım bi daha da rahatsız etmem asla baktım 2 yumurtası vaaar ve acayip minikler şuan hayatımın şokunu yaşıyorum ve çok mutluyumm büyük ihtimal ilk yumurtalar olduğu için boştur ama sağlık olsunn :)

Geri