Karadeniz Pet

Dişi kuş erkek kuşu dövüyor

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
erkek kuşum 2 yaşında zayıf biraz dişi kuş erkeği dövüyor
sorum şu kuşu değiştirmem mı gerek az önce ayağını ısırdı kuşumun

Bende aynı sıkıntıyı yaşadım. Ayırdım dişimi erkeğin kafesinden. 10 gün sonra geri koydum uslandı. Şimdi çiftleşme olmasa da kavga gürültü yok. Birde mamalık, yemlik. Suluk çift koyun kafese

Bende aynı sıkıntıyı yaşadım. Ayırdım dişimi erkeğin kafesinden. 10 gün sonra geri koydum uslandı. Şimdi çiftleşme olmasa da kavga gürültü yok. Birde mamalık, yemlik. Suluk çift koyun kafese

Farklı bi kuş almayı düşünüyorum ne diyorsunuz

Ne kadar zamandır sizde ve nekadar dir birlikteler eğer 2-3 ayı geçkin ise ve kavga varsa degistirebilirsiniz dişiler genellikle erkege göre üstünlük sağlar baskin disiye baskin erkek almalisiniz

Merhaba benim erkek kuşum 1 yaşında dişi olan 8 aylik dişi kuş erkek kuşu dövüyor. Bazen erkek kuş karşılık veriyor neden ??

Eger anlasmiyorlarsa ayirma yontemini kulannabilirsin eger yine anlaşmazlar ise mecbur ya disiyi ya erkegi degiseceksin

Kuşları yan yana duran ayrı kafeslere koyuyorsun. Kuşlara havuç, nijer, keçi boynuzu, E vitamini veriyorsun. 1 ay sonra dişiyi, erkeğin kafesine alıyorsun. Erkek, dişiye dünyanın kaç bucak olduğunu gösteriyor. Bu ayrıntı önemli. Dişi, erkeğin kafesine girecek.

Geri