Karadeniz Pet

Dişi kuş hamile mi değil mi ?

Nurlab

Yeni Üye
Dişi Kuşu 9 gün önce sahiplendim çok iyi anlasiyorlar ancak erkeğin ayak attığına bile denk gelmedim . Dişi bir kaç gün önce kalamari yarıladı kabarıyor halsiz elle bir kaç kere kontrol ettim ancak çok tepki veriyor ürkütümek istemiyorum artık.Dışkısı normal yuvaliga bugün sadece bir kere girdiğini gördüm erkek daha fazla girip çıkıyor sizce bu dişi gebe mi yoksa hasta mı ?(bu arada sürekli kafesin tellerini kemiriyor) yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

Ekli dosyalar

• IMG20210318234331.jpg
    IMG20210318234331.jpg
    319.5 KB · Görüntüleme: 28
Dişi Kuşu 9 gün önce sahiplendim çok iyi anlasiyorlar ancak erkeğin ayak attığına bile denk gelmedim . Dişi bir kaç gün önce kalamari yarıladı kabarıyor halsiz elle bir kaç kere kontrol ettim ancak çok tepki veriyor ürkütümek istemiyorum artık.Dışkısı normal yuvaliga bugün sadece bir kere girdiğini gördüm erkek daha fazla girip çıkıyor sizce bu dişi gebe mi yoksa hasta mı ?(bu arada sürekli kafesin tellerini kemiriyor) yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...
@Ali Ergün Türköz

Dişi Kuşu 9 gün önce sahiplendim çok iyi anlasiyorlar ancak erkeğin ayak attığına bile denk gelmedim . Dişi bir kaç gün önce kalamari yarıladı kabarıyor halsiz elle bir kaç kere kontrol ettim ancak çok tepki veriyor ürkütümek istemiyorum artık.Dışkısı normal yuvaliga bugün sadece bir kere girdiğini gördüm erkek daha fazla girip çıkıyor sizce bu dişi gebe mi yoksa hasta mı ?(bu arada sürekli kafesin tellerini kemiriyor) yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoru

@TommyVercetti

Hocam kalamarı çok tüketmesi hamile olduğunu göstere bilir kuyruğu da düşük mü hamile olunca düşer kuyrukları halsiz olması da hamile olduğundan dır ürkütmeyin kuşları o zaman

Hocam kalamarı çok tüketmesi hamile olduğunu göstere bilir kuyruğu da düşük mü hamile olunca düşer kuyrukları halsiz olması da hamile olduğundan dır ürkütmeyin kuşları o zaman
Kalamari bir gün sadece çok yedi sonrası görmedim ama fotoğrafların da genel olarak anlamanız mümkün mü?

Bu arada kalamar kemiği olduğu için mama ya yumurta kabuğu eklemenize gerek yok

Tırsmanıza gerek yok 🙂
Heyecandan oluyor onlar
Tabii ki bilgim dahilinde elimden geleni yaparım

Tırsmanıza gerek yok 🙂
Heyecandan oluyor onlar
Tabii ki bilgim dahilinde elimden geleni yaparım
Merhaba sormak istediğim bir konu var dişi kusun yuvaliıkta fazla vakit geçirmesi gerekmiyor mu? Dişi Kuşu hiç yuvaliıkta görmüyorum aksine erkek sürekli yuvaliıkta 😃

Merhaba sormak istediğim bir konu var dişi kusun yuvaliıkta fazla vakit geçirmesi gerekmiyor mu? Dişi Kuşu hiç yuvaliıkta görmüyorum aksine erkek sürekli yuvaliıkta 😃
Yumurta gelmiş ola bilir mi ki 🙂
Bazı erkek kuşlar dişiden daha meraklı kuluçkaya

Kuşda yumurta var, kuşun anüsünün etrafı şişmi ve sertmi ?