Karadeniz Pet

Disi kus surekli yumurtluyor

zazayew

Yeni Üye
Selam arkadaslar benim disi kusum 2 ay oncesinden baslayarak 7 yumurta yapti tum kuslar buyudu tekrar yumurta yapti erkek kusda yaninda degil ayri kafeste tekrar yumurta yapmasi sorun olurmu ard arda yani ymurta yapmasin dinlensin istedim ne yapayim sizce zararli degilse yumurta yapmaya devam mi etsin yoksa nasil engelleyecem yumurta yapmasini yuvaligi kaldirararkmi

Kızgınlık yumurtası olabilir. Dolu olmadıklarından emin olunca çöpe atabilirsiniz.

Cok tesekkurler 7 yumurta yapmisti ne kadar bir ara onerirsiniz tekrar yumurtlamasini istersek

Benim görüşüm bı kuluçka bitti yavrular büyüdü ayırdınız artık 2 ay kadar yuvayı alın dinlensinler. Benim dişi kuşum yuva olmayınca asla çiftleşemiyor ve ya yumurta yapmıyor erkek istediği kadar darlasada

Benim görüşüm bı kuluçka bitti yavrular büyüdü ayırdınız artık 2 ay kadar yuvayı alın dinlensinler. Benim dişi kuşum yuva olmayınca asla çiftleşemiyor ve ya yumurta yapmıyor erkek istediği kadar darlasada
Erkegi yanina alayimmi yuvaligi aldiktan sonra iki kafes zor oluyor

Alın bence aşırı kavga etmedikleri sürece sorun olmaz, erkek çiftleşmek istemiyorsa sürekli zaten sıkıntı yok

Tamam tesekkurler yuvalikta yumurtasi vardi kusun ne yapiyim yumurtayi

Boş mu yumurta kontrol ettiniz mi

Bos derken nasil bos normal yumurta gibimi yoksa yavru olusmusmu onu mu soruyorsunuz

Erkegi yanina koydum disinin hemen ciftlestiler valla yuvaligi cikardim ama sikinti olurmu ciftesmelerinde

Yumurta 5. Gün dolu mu bosmu anlaşılır hatta 3. Gününde eğer oluşum varsa almasaydiniz bu yavrular büyüdükten sonra dinlendirin alın yuvayı yavrulara günah

Çiftleşme varsa daha yumurtalar bence geri takın yuvayı dediğim gibi bir dahakine çıkarırsınız çiftleşme olmadan

Geri