Karadeniz Pet

Disi kusu olanlar toplanin

Esraninmuhabbetkusu

Meraklı Üye
arkadaslar disi muhabbet kusum 40 gun oldu alali ve son zamanlarda elime omzuma telefonumun uzerine faln gelmeye başladı iletişimimiz olumlu yönde ama yavas ilerliyor. Benim sorum şudur. Elimde mesela maydonoz yediriyorum elimde parmaklarımda gayet güzel geliyo iniyo cikio sıkıntı yok amaa arada isiriyo gibi yapio yani tam isirmio ama ‘seni seviorum ama yamuk yaparsan canini yakarim ‘ mesaji verio adeta... bunu nie yapio. Guzel guzel duruo bi anda kucuk kucuk inceden isiriklar da atiyor nedennn

Benzer sorunu yasayanlar? Cozum önerisi? Bu sorunu yasadiktan sonrasi? (Isırdığında tepki verme demeyin biliorum ole yapiorum zaten)
Tecrube ve yasanmisluklarinizi bekliorum..

Ya bende dışı kusu olanlar için özel çip var alın takın ele omuza daha kolay geliyor diyeceksiniz diye freni patlamış kamyon gibi koştum geldim :(

Disiler asabi olur her dişi kızışmaya meyillidir bir süre sonra beklenmeyen şeyler çıkabiliyor sakinleştirmek icin elma verebilirsiniz

Eğitmek için genelde bu yüzden erkek tercih ediliyor dişi biraz olgunlaştı mı 6/7 aylık gibi iç gidüsel olarak kemirmeye Başlar bu onun doğasında var çok sert şekilde ısırmaya başlar hele kızışma dönemdinde yabancı bile olabilirsiniz sizi hiç tanımamazlıktan bile gelebilir

Genel olarak güzel bir iletişiminiz varmış, hafif ısırıklar olabilir. İçgüdüsel. Kemirme ihtiyacını karşılayacağı elma gibi sert meyveler verebilirsiniz prensese:)

benim dişi kuşum vardı evcil ama arada ısırıyordu ve genel olarak dişiler ısırmaya ve kemirmeye meyilli oluyorlar.onları da olduğu gibi kabul etmek lazım.dişilerde evcil olsa yeter bence erkeklerdeki kadar samimiyet kurmak zor.o kuştan sonra iki erkek kuşum daha oldu ve ikisindede ısırma huyu asla yoktu.şuanki kuşumda erkek ve ısırma huyu yok sıkıştırsak bile ısırmıyor nazar değmesin:Dsizinki maşallah evcileşmiş bence arada ısırsada sorun olmaz.

Benim dişi 1 yaşında şuan 3. Kuluçkasında.. aldığımdan beri öyle küçük küçük ısırıyo elimi acıtmadan. Hep öyle . Dişilerin huyu öyle oluyor galiba. bi keresinde yanlışlıkla kuyruğunu çekmiştim canı yanmıştı korkmuştu çok kötü ısırdı kanattı başka da bilmem o kadar ısırdığını

tesekkur ediyorum arkadaslar evt disi kus ben de almayi dusunmuodum erkek alicaktim ama orda nasil olduysa karisikliga geldi unuttum. Eve geldikten sora farkettim ve geri vermedim vermem de asla cunku o benim artik minik misafirim ailemizin bi parcasi :)
İnsallh daha da iyi olucaz artik kucuk isiriklari gormezden gelicez. Ele gelmeyi pek sevmio zaten elimi uzatiorum gelmio telefonu uzatiyorum hop atlio :D

İlk defa bugün ben küstüm kendisine genelde hep kavga yapardık o bana kuserdu gönlünü almak Allah'tan zor değildi salatalığa kaniveroyrodu :D ama bugün ben küstüm kendi benim gönlümü aldı :D 1 saat mama hazırladım sen tut üzerindeki yemleri ye sadece dedim yok sana yem mem ama ne sirinlikler yapiyor ötüyor odadan çıkıyorum çağırıyor hiç böyle yapmazdı :D en son dayanamadı mamasını az da olsa tirtikladida barıştık :D

Peki bise sorcam. Odada salon bitkisi var buyuk olanlardan. Ve ona konmayi fln cok sevio yapraklrla oynuo . Ole olunca da bizimle ilgilenmio. Bitkiyi kaldiramam . Pif napcm

Geri