Karadeniz Pet

Dişi Kuşum Çok Hırçın

alizgi asel

Meraklı Üye
Arkadaşlar daha önce cinsiyetini sizede sorduğum kuşum kesin olarak dişi olduğunu anladık o kadar hırçınki size anlatacak kelime bulamıyorum uysal olsun diye o kadar uğraştım ki hergün saatlerce sohbet ettim parmağımda besledim ama dişi kuşun doğası gereği midir nedir bilmem parmağımı uzatıyorum ısırmak nedir koparıyo koparıyo parmağımı tek takılmak istiyo yalnız kalmak istiyo canı istemezse nerdeyse hiç ötmüyo ne olur bi yardım edin daha önce böyle bişeyle karşılaşan yada hırçın dişisi olan bişey söylesin
542906233f4981d6fac528f18c0875b2.png

Sebebini bende bilmiyorum ama benim dişi 3 sırayla 3 erkek yanına koydum 3ünide yaklaştırmıyordu kendine hepsini dövüyordu. sonunda 3. erkek kuşa saldırmıyor ama onlada daha eş olmadılar.

Sebebini bende bilmiyorum ama benim dişi 3 sırayla 3 erkek yanına koydum 3ünide yaklaştırmıyordu kendine hepsini dövüyordu. sonunda 3. erkek kuşa saldırmıyor ama onlada daha eş olmadılar.

Acaba genetik bişey mi hepsi mi böyle merak ediyorum neler yaptım yoksa alışsın diye

Acaba genetik bişey mi hepsi mi böyle merak ediyorum neler yaptım yoksa alışsın diye
Disiler genelde daha yabani ve hircin olurlar ama hepsi deil ben bi ara ve stim yavru iken egitmeme ragmen parmagima geliyor ama orayi burayi kemiriyor ani bir harekette hemen kaciiyor yani noormaldir egiticekseniz erkek yavru edinin bence disi zor olur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Disiler genelde daha yabani ve hircin olurlar ama hepsi deil ben bi ara ve stim yavru iken egitmeme ragmen parmagima geliyor ama orayi burayi kemiriyor ani bir harekette hemen kaciiyor yani noormaldir egiticekseniz erkek yavru edinin bence disi zor olur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek arkadaşımın erkeği var dişiyi büyütüp eş yaparız değiştirmek istemiyorum çünkü çok sevdim huysuz felan ama güzel kuş seviyorum 1 aylıkken aldım alıştım çünkü ona

Ön izleme yap
Yaklaşık 10 aydır besledigim erkek muhabbet kuşumun yanına 2 ay önce yavru aldım önce ayrı kafeslerdeydi sonra kafesi 2.kusu yavru aldigim icin büyüttüm yavrunun dişi olduğunu düşündüğüm kuşum erkeği hiç rahat bırakmıyor gagalama surekli her yeri kemiriyor peşinden uçmadan yapamiyor kafesin içinde dibinden ayrılmıyor disindaysa cildiriyor o ne yaparsa aynısını yapıyor erkek sıkılıyor pas vermiyor acaba disinin yok benim dusundugum disi erkek mi ? kızışma dönemimi tunek mi almaliyim yardımcı olabilir mısınız?

20200324-213135

20200324-213108

Geri