Karadeniz Pet

dişi kuşum gece gündüz yuvadan çıkmıyor neden olabilir?

büşracns

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bi çift muhabbet kuşum var ve onlarla ilgili çok sorunlarım oluyor erkek kuşum neredeyse 3 senedir benimle şuan ki eşi ise 1 yıl olmadı bu 3. Eşi ve ilk kez yavru verdi yumurtayı görünce çok sevinmiştim ama yumurtayı yemişler sonra ki yumurtaları yemesinler diye kafese ne lazımsa ekledim hiç bir eksiğimiz yok fakat 1. Yumurtanın yarısını yemiş yuvadan atmışlar öteki yumurtalardan kırıntı bile kalmamış kuluçkaya yatmadı zaten yatacak bi süre de bırakmadılar hangisi yedi bilmiyorum tabi neredeyse 1 ay geçti üstünden ama o zamandan bu yana dişi kuşum yuvadan hiç çıkmıyor gece gündüz orada kalıyor yem su ihtiyacını bile karşılamak için çıktığını görmedim ne olduğunu bilmiyorum ikisi de çok durgun biri gündüzleri yuvanın başında biri içerde hep gece erkek kuşum dışarda uyuyo dişi gün içinde devam ettirdiği gibi gece de orda arada erkek kuşumda yanına girip eşlik ediyor günde bir kaç defasına ötüşmeleri bile azaldı bi sorun mu var acaba?

Hastalık durumu olabilir.Kuşların resimlerini ve dışkılarının resmini paylaşır mısınız?

Dışkısı böyle

Ekli dosyalar

• 20170827_172454.jpg
    20170827_172454.jpg
    936.7 KB · Görüntüleme: 55
Kuşlarım da böyle

Ekli dosyalar

• 20170827_172511.jpg
    20170827_172511.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 50
Dışkısı normal gözükmüyor.Sularına 5-6 damla sirke damlatın.

Geri