Karadeniz Pet

Dişi kuşum hamilemi bakarmısınız

Çok teşekkür ederim arkadaşlar biraz bekleyip göreceğiz

Çok teşekkür ederim arkadaşlar biraz bekleyip göreceğiz

Arkadaşlar çok mutlu oldum dün akşam konu açtim kuşum hamilemi diye az önce gördüm 1 tane yumurta gelmiş bu mutluluğun tarifi yok şaka gibi

Arkadaşlar çok mutlu oldum dün akşam konu açtim kuşum hamilemi diye az önce gördüm 1 tane yumurta gelmiş bu mutluluğun tarifi yok şaka gibi
Maşallah belliydi geleceği inşallah dolu da olur erkek acemi deılse becerebıldıyse dolu gelir İnşallah :) bendede bugün 1 yumurta geldi 1 takımın 5.yavrusu cıkdı bereketi bir gün oldu Maşallah :) sağlıcakla çıkıp büyüsünler İnşallah (Amin)

Ekli dosyalar

• 20180524_212752.jpg
    20180524_212752.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 21
  • 20180525_000636.jpg
    20180525_000636.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 21
Maşallah belliydi geleceği inşallah dolu da olur erkek acemi deılse becerebıldıyse dolu gelir İnşallah :) bendede bugün 1 yumurta geldi 1 takımın 5.yavrusu cıkdı bereketi bir gün oldu Maşallah :) sağlıcakla çıkıp büyüsünler İnşallah (Amin)
Ayyy maşallah darısı başimiza

İnşalalh eğer yumurtalar dolu çikarsa herhalde bayrama yavru çıkmış olur ben resimleri paylaşırım:))

Birde tek yumuta var bugun hiç dişi yuvadan çıkmadıfolluğun kenarını kemiriyor bazı yerlerde yazıyor tek yumurtada kuş üstüne yatmaz diye hepsi geldikten sonra diyorlar

Erkekği yavruyken aldim ama dişiyi bilmiyorum herhalde ilk kuluçkasıdır aldığimda 8 aydikti bilezikliydi 3 aydirda bende
İlkse yumurtalar duzensiz gelecektir.

Duzenli su sekilde
1. Yumurta bugun geldiyse yani 24mayisda
2. Yumurta 26sında gelmesi gerek. Boyle bir duzen var ama
Duzensiz sekilde
24 mayisda ilk yumurtasini yapan kus 26 27 28 mayis tarihlerinde 2. Yumurtayi yapabilir. 2 ve sonrasindaki kuluckasinda duzene giriyor

Bu arada kuşu yuvalikdayken ona maydonozla yumurta kabuğu uzattin yerken elinden yuvalığa düştu bir sakınvası olurmu kabuğun yuvalikta olması

Geri