Karadeniz Pet

Dişi kuşum neden böyle yapıyor

Onur Demir

Meraklı Üye
0FF9934F-4386-4FDE-AB41-01D38D16EEC5.jpeg

Dişı kuşum neden böyle duruyor acaba

2 ihtimal var 1.si erkeğe mesaj veriyor olabilir çiftleşmek için. 2.si rahatsızlığı olabilir halsizlikten böyle duruyordur

Aslında çok hareketli kuşlarım hele sabahları dişi kuduruyor dışarıda salmıyorum dişide halsizlik neden kaynaklanır kalamaz yiyor taş yiyor

Aslında çok hareketli kuşlarım hele sabahları dişi kuduruyor dışarıda salmıyorum dişide halsizlik neden kaynaklanır kalamaz yiyor taş yiyor
Çiftleşme olmuş da olabilir veya dediğim gibi rahatsızlık da olabilir gözlemlemeye devam edin

Dişi erkeği kaşıyor erkeğe kafasını dayayıp onunda kaşımasını istiyor ama erkek yapmıyor sonra eğiliyor öyle bu arada yuvalık takayım mı

Dişi erkeği kaşıyor erkeğe kafasını dayayıp onunda kaşımasını istiyor ama erkek yapmıyor sonra eğiliyor öyle bu arada yuvalık takayım mı
Varsa takın yuvalığı çiftleşme durumu da olabilir

Kuşları alalı 2 hafta olmadı petshopta anlaşıyorlardı aldım bi yuvalığı takalım bakalım

Anlaşıyorlardı çift olduğunu bilmm sadece anlaşan onlar vardı ikisini aldım

Kuşların arasında büyük kafeste çok iyi anlaşıyorlardı çift gibi olmuşlarda artık o derece aldım bende

Kuşların arasında büyük kafeste çok iyi anlaşıyorlardı çift gibi olmuşlarda artık o derece aldım bende
Hımm anladım o halde biraz takip edin bir ihtimal daha geldi aklıma şuan. Kuşunuz yeni olduğu için sağa sola bakıp tanımak için eğilip bakıyor olabilir bugün yarın dışkılarını genel hallerini gözlemleyin mümkün olduğu anda dışkı yaptığında hemen bir fotoğraf çekin ona da bir bakalım

Muhabbet kuşlarının çiftleşmesi ile ilgili videolar seyredin, en azından çiftleşme pozisyonu alıp almadığını anlamış olursunuz, fotoğraftan net bir şey söylemek zor

İlk başta yem değişikliğinden ihsal olmuşlardı herikiside geçti o durumları dışkıları normal sağlıklı bir kul dışkısı Rengi

Geri