Karadeniz Pet

Dişi kuşumun poposu da şişkinlik ve anüsünü çevresindeki tüylerin dökülmesi !!! 🙏🏻

Geçmiş olsun. Fotoğraftan anlamak çok zor ama yumurta sıkışmasına benzemiyor pek. Çok yem yer miydi kuş? Yağlanma olabilir, buna bağlı bir iç hastalık gelişmiş olabilir. Ur da olabilir. Ellendiğinde çok sert olmaz o bölge her iki durumda da.
Dediğim gibi 3 hafta önce aldım dişi kuşu yemede filan gayet normal hiçbir sıkıntısı yok o konuda sadece biraz halsiz şimdi havuç yiyiyor şiş kısım yumuşak mı desem sert mı desem anlayamadım bir türlü yani aşağı kısım sert yukarı kısım yumuşak belli olmuyor ben çiftleşmeden olduğunu düşünüyorum yumurta olabilir mi ?

Geçmiş olsun. Fotoğraftan anlamak çok zor ama yumurta sıkışmasına benzemiyor pek. Çok yem yer miydi kuş? Yağlanma olabilir, buna bağlı bir iç hastalık gelişmiş olabilir. Ur da olabilir. Ellendiğinde çok sert olmaz o bölge her iki durumda da.
Kuşu aldığımda obez denecek kadar şişkoydu bana gelince biraz daha zayıfladı genel durumunda bir sıkıntı yok yuvalık aldım koymalımıyım sizce ne dersiniz ben yumurta olduğunu düşünüyorum

Geri