Karadeniz Pet

Disi kusumun yasi kac birde yuvaliga giriyor cok fazla

Alihan_Baş

Yeni Üye
Dişi kuşum beni çok yaniltiyor erkekle kur halindeler yuvaliga giriyorlar sizce yaşı kaçtır

Ekli dosyalar

• IMAG0745_1.jpg
    IMAG0745_1.jpg
    361.6 KB · Görüntüleme: 36
Kuş 1.5 2 aylık sanırım ve yuvalığı takmak için erken bence

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Henüz çok küçük bir dişi. Yuvalığa korktuğu için veya giriyor olabilir. Erkek kuş rahatsız ediyorsa bir süre ayırmak gerekebilir.

Dişi kuşun aldığınız zamana ait bir resim var mı acaba ?

Ama çok iyi anlaşıyorlar kur yapıyor erkek bazen dişi kura karşılık veriyor
Dişi çok küçük olduğu için erkek kızgınlık döneminde çiftlemek isteyip karşılık alamayınca dişiye zarar verebilir. Gözünüz üzerlerinde olsun bunun gibi bir olumsuz durumda müdahale edersiniz.

var ama tam net değil aldığım günkü gibi hiç değişmedi sadece çeresinde hafif bir kahverengiye dönüşüyor gibi bir renk var
Yani resime göre Bebek gibi çok küçük 2 aylık gibi duruyor. Ancak jumbolarda da buna benzer bişey görmüştüm kafadaki Bebek çizgileri kaybolmayıp desen gibi kalmıştı. Belki de öyle bişeydir.

Yani resime göre Bebek gibi çok küçük 2 aylık gibi duruyor. Ancak jumbolarda da buna benzer bişey görmüştüm kafadaki Bebek çizgileri kaybolmayıp desen gibi kalmıştı. Belki de öyle bişeydir.
Bencede öyledir ben kuşu aldığımda kuş 4 aylıktı ve alalı 2 ay geçti ikisinide aynı yerden aldim

Geri