Karadeniz Pet

Dişi Muhabbet Kuşu Erkek Muhabbet Kuşundan Büyük Sıkıntı Cıkartırmı

dubax123

Yeni Üye
Benim Dişi Muhabbet Kuşu Erkek Muhabbet Kuşundan Büyük Sıkıntı Cıkartırmı Yeni Kuş Alıyımmı ??

Dişi erkeği dövmüyorsa iyi anlaşıyorlarsa erkek dişiden kaçmıyorsa sorun olacağını sanmıyorum. Üstadlar net cevap verecektir.

Yok Ama Bazen Vuruyor Bzende Öpüşüyolar misel yem yerken

Lakin Çiftleştirmek İstiyorum Yavru Almak İçin Sormuştum Şuan Yanyanalar Öpüşüyorlar Bazen Yem Yerken Dişi Vuruyor Bazen Dişinin Agzına Erkek Yem Kusuyor Sizce Yumurta Alabilirmiyim ??

Lakin Çiftleştirmek İstiyorum Yavru Almak İçin Sormuştum Şuan Yanyanalar Öpüşüyorlar Bazen Yem Yerken Dişi Vuruyor Bazen Dişinin Agzına Erkek Yem Kusuyor Sizce Yumurta Alabilirmiyim ??
Zaten yavru yumurta yoluna girmişler. Hayırlı üretimler.

Eminmisiniz Yani Ben Misel Kafese Vurdugumda Dokundugumda Dişi Erkeğe vuruyor bazen öpüşüyor Bazen Erkek Yem Kusuyor Ama Tam Emin Değilim İsterseniz Foto atabilirim Aralarındaki farkı bilmiyorum Ama Erkek Baya Küçük Yani Dişi 1 yaşındaysa Erkek 4 aylık fln herhalde /// Ben Yeni Bir Muhabbet kuşu alsam büyük olanlardan ?? dişi küsermi yani Bazen Öyle Oluyormuş ya ??

Eminmisiniz Yani Ben Misel Kafese Vurdugumda Dokundugumda Dişi Erkeğe vuruyor bazen öpüşüyor Bazen Erkek Yem Kusuyor Ama Tam Emin Değilim İsterseniz Foto atabilirim Aralarındaki farkı bilmiyorum Ama Erkek Baya Küçük Yani Dişi 1 yaşındaysa Erkek 4 aylık fln herhalde /// Ben Yeni Bir Muhabbet kuşu alsam büyük olanlardan ?? dişi küsermi yani Bazen Öyle Oluyormuş ya ??
Mama ve kızıştırıcılar verip erkeği hazırlamaya başlayın. Değiştirmeye gerek yok.

Cok Teşekkürler Nasıl Bi Mama Tarif Verebilirmisiniz ?

Forumda çok kısa bir araştırma ile istemediğiniz kadar mama tarifi bulabilirsiniz. Veya petshoplarda hazır mamalar var onlardan alabilirsiniz.

Geri