Dişi Muhabbet Kuşum (Önemli)

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba bizim validenin kuşu iki aydır tek başına boş yumurta yapıp üstüne yatıyormuş bugün öğrenir öğrenmez yumurtayı attırdım kafeste yuvalık falan yok zaten kuş tek olduğu için valide 3. sefer bu attığım yumurta diyor kuşa baktım cidden zayıflamış ve güçsüz düşmüş ilk seçenek olarak erkek alıcam ama yuva hazırlığı yapcağından daha bitkin düşer diye düşünüyorum eş almaktan başka bir çaresi var mıdır kuluçkaya yatmasını engellemek için yapabileceğim?Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
 

Mmncn26

Yeni Üye
Kuluckaya yyatmasini engellemek icin es almaniz lazim obur erkek kusu almadan once mama takviyesi yaparsaniz hayban kendini toparlayincada ese atarsınız sanmıyorum ona engel olcak bisey olcagini kizgin disi yapar bunu

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Kahraman KÖROĞLU

İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
Yuvalığı çıkartın kalsiyum ve protein takviyesinde bulunun. Kuşunuzun tekrardan kas ve kemik yapısı gelişsin ardından uygun bir eş alınabilir.
 
Tek kuşumuz olduğu için yuvalık yok zaten kafesin dibine yumurtluyor bugün yine yumurtladı eş alıcam sanırım tek çare.İlginiz için teşekkürler.
 
Üst