Karadeniz Pet

Ankara dişi ve erkek muhabbet kuşlarımı sahiplendirmek istiyorum

efc06

Yeni Üye
01) IRKI: Yerli

02) CİNSİYETİ: erkek ve dişi

03) YAŞI: dişi 3 - erkek 2

04) SAĞLIK DURUMU: bakımlı ve sağlıklılar

05) VARSA BİLEZİK NO:

06) FİYATI: sahiplendirme

07) İLAN GEÇERLİLİK TARİHİ: 1 ay

08) ŞEHİR: ankara

09) BAŞKA İLLERE GÖNDERİM: hayır

10) İRTİBAT TELEFONU:

11) MAİL ADRESİ:

12) ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ:

13) AÇIKLAMALAR: Göz bebeklerimi ilgilenemediğim için sahiplendiriyorum, ikiside evde uzun süre uçmaya ve oyun oynamaya alışkın, kesinlikle kafes hayvanı değiller eğer uzun süreler kafeste kalırlarsa bunalıma girip hasta olurlar. Biri erkek biri dişi olmasına rağmen hiç çiftleşmediler, dişi olan fazlasıyla evcil ve oyuncu aynı zamanda çok hassas ve hisli. Erkek olan ise çok uslu ve akıllı. İş durumu sebebiyle istemeyerek de olsa sahiplendirmek durumundayım. Mamaları ve darıları hiç eksik olmadı.
Sahiplenecek kişi de kafes bakımlarını ve temizliğini aksatmadan yapmalı, sularını 2-3 günde bir değiştirmeli ve sulukları sirke ile yıkamalı, kalitesiz açık ucuz mamalar verilmemeli.
Kuş bakımı hakkında bilgisi olan, kuşları seven, onların ötüşmelerinden oyunlarından rahatsız olmayan, heves için kuş sahiplenmekten kaçınan, onlarla ilgilenecek olan, hastalıklarında veteriner hekimlerden destek alabilecek olan, onları hayvan olarak değil de arkadaş, dost olarak sahiplenecek insanların araması bekliyorum. Tecrübesiz insanlar, küçük çocuklu aileler ve üreticiler lütfen irtibat kurmasınlar.

Kuşlarımı Ankara'dan birine sahiplendireceğim.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    162.6 KB · Görüntüleme: 30
  • 2.jpg
    2.jpg
    80.1 KB · Görüntüleme: 30
  • 4.jpg
    4.jpg
    206.2 KB · Görüntüleme: 30
Geri