Karadeniz Pet
Çok büyük bir tümörü varmış :( Siz forumda üstlerde yazılmış olan ilaçları denediniz mi? Bir faydasını görüdüğünüz herhangi bir şey oldu mu?
Bazılarını bize de vermişti veterinerimiz. İlaçların kötü bir yan etkisi olmadı ama faydası olmadı şişliğe. Ancak şişlik oldugundan beri kuşum çok su içer ve dışkısı çok sulu olur. O dönem bu düzelmişti. Ancak ağır ilaçlar olduğu için 1 hafta, 10 gün civarı kullandırdılar. Bıraktığımızda eski haline geri döndü. Bir veterinerden daha fikir almakta fayda var bence. Çünkü kuşu kendi haline bırakmak da riskli, ilaçlarda da risk var ameliyatta da. Yapılacak şeyr karar vermek çok zor

Çok büyük bir tümörü varmış :( Siz forumda üstlerde yazılmış olan ilaçları denediniz mi? Bir faydasını görüdüğünüz herhangi bir şey oldu mu?
Ben verilen ilaçları kullandım ama veteriner sadece rahatlatmak için olduğunu söylemişti. Ömrüne her türlü en fazla 3-4 ay demişti. Kullanmasam da olurdu sanırım, zaten yakın zamanda ölecekti ve o ilaçları verirken de (eğer suya katılıp değil ise) çok çırpınıyor rahatsız oluyordu. Son haftalarda da poposunda biriken dışkılar artmıştı, günde bir kere dışkıları temizliyordum mutlaka, kloakı kapatmasın diye.

Geri