Karadeniz Pet

Dişinin eş kabul etmemesi

Serdar44

Yeni Üye
Arkadaşlar 7 aylık dişi muhabbet kuşuma 1.5 yaşında bi erkek eş aldım 1 hafta ayrı kafeslerde tutup dişiyi bugün erkeğin yanına koyayım dedim erkeği baya baskılayıp saldırdı zor aldık kafesten dişiyi.Erkeği kabul etmesi için yapabileceğimiz bişey var mı bu 2. Erkek 1. Sini kendinden küçük diye kabul etmedi diyip bu erkeği getirdim ama bunu da kabul etmeyecek sanırım

Arkadaşlar 7 aylık dişi muhabbet kuşuma 1.5 yaşında bi erkek eş aldım 1 hafta ayrı kafeslerde tutup dişiyi bugün erkeğin yanına koyayım dedim erkeği baya baskılayıp saldırdı zor aldık kafesten dişiyi.Erkeği kabul etmesi için yapabileceğimiz bişey var mı bu 2. Erkek 1. Sini kendinden küçük diye kabul etmedi diyip bu erkeği getirdim ama bunu da kabul etmeyecek sanırım
dişiyi salmaya atıp kendiniz seçtirnelisiniz

dişiyi salmaya atıp kendiniz seçtirnelisiniz
Yapacaktık ama gittiğimiz yerler kabul etmedi hocam en azından kızışmış büyük bi erkek alayım dedim onda da sıkıntı yaşadım yapabileceğim bişey var mı kabul etmesi için

kızıştırıcı havuçlu mama verebilirsiniz ama dişi istemezse yine istemez maalesef

Ekli dosyalar

• 68E48606-FA63-4ABE-838A-45478BA29385.jpeg
    68E48606-FA63-4ABE-838A-45478BA29385.jpeg
    163.4 KB · Görüntüleme: 10
Maşallah :D kızıştırıcı besinler verin, 10 gün kadar bir süre ayrı ama birbirlerini görecek şekilde kalsınlar, nice yavrulara inşallah
Sağolun hocam 😄 kızıştırıcı damla almıştım hocam faydasını görürmüyüm vereyim mi onu yoksa nijer mi alayım

Geri