Karadeniz Pet

Dışkıda bir anormallik mi var?

kubralkis

Meraklı Üye
22290034_541597772838384_8757071307746034768_o.jpg

Kesinlikle anormal. Hemen bi veterinere gitmenizi tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Buraya yeni taşındım veteriner bulabilir miyim bilmiyorum bugün araştırıcam teşekkür ederim, dün normaldi gayet bugün neden böyle oldu anlamadım

Az evvel internetten veteriner numaralarına bakıp aradım. 2 tanesi maalesef kanatlılarla ilgilenmiyoruz deyip savuşturdu, birisi veteriner köyde sonra arayın dedi, en son birini daha aradım iki defa ikisinde de telefonu ufak bir çocuk açtı. Gerçekten ağlamaklıyım umarım bir şeyi yoktur

Çok bilgi sahibi değilim. Sizide endişelendirmek istemem , belkide ciddi bişey değildir. Ama idrarın fazla olması böbrek rahatsızlığı ve dışkısın sarı olmasıda bildiğim kadarıyla bağırsak enfeksiyonunu işaret eder.

Yeşillik fazla verme çokta önemli bir şey değil suyuna biraz elma şirkesi koy 2 çay kaşıyı içindeki parazitleri filan varsa temizler

Yeşillik fazla verme çokta önemli bir şey değil suyuna biraz elma şirkesi koy 2 çay kaşıyı içindeki parazitleri filan varsa temizler

Marul ve biber vermiştim ama çok değil hatta bir iki kere ısırdı bıraktı sonra, tamam teşekkür ederim dediğinizi yaparım. Bugün kafesini temizledim hep sirkeli suyla ama suyuna katmadım belki bir zararı olursa diye

Önemli değil yok iyi gelir elma sirkesi olsun ama

Geri