Karadeniz Pet

Dışkısını yuvanın içine yapmış

Geceninrüyası

Meraklı Üye
Arkadaşlar normalde anne kuş dışarıya yapıyor ama sanırım bu seferlik böyle oldu. Yuva berbat kokuyor. Yumurtalarını ellemeye korkuyorum ama değiştirmem gerekiyor o talaşları sanırım. Hasta olur diye ödüm patlıyor bir de yumurtalara bulaşırsa çok kötü olur.. yuvalığı arada bir çıkartıp erkek kuşu ayırsam bile anne kuş henüz yumurtalarını dışlamadı. Hızlı bir temizlik yapsam sorun olur mu?

Denemek de fayda var çünkü kuşunuzun huyunu bilmelisiniz bence yarın ilk işiniz temizlemek olsun.

Ne kadar dikkat etsenizde ara ara bu şekilde yapabiliyorlar dışkılarını abartacak bir durum yoktu bence :)

Yumurtalara bulaşırsa diye endişe ettim açıkcası, koku da berbat olunca hallettim ^^
Kokunun yuvalıktan kaynaklanmadığına emin misiniz dışkı pek kokmaz. Dikkat edin kulunuza yumurta haşlayıp verin mama şeklinde verseniz de olur sade verseniz de olur.
Sağlıklı günler dilerim...
Bu arada kızıştırıcı ürünlerden uzak tutun :)

Kokunun yuvalıktan kaynaklanmadığına emin misiniz dışkı pek kokmaz. Dikkat edin kulunuza yumurta haşlayıp verin mama şeklinde verseniz de olur sade verseniz de olur.
Sağlıklı günler dilerim...
Bu arada kızıştırıcı ürünlerden uzak tutun :)
Kesinlikle dışkı kokuyor, çünkü epey bekletiyor içinde kuş. Yumurtalar bitti sanırım artık düzene girer dışkı.. :(

Kesinlikle dışkı kokuyor, çünkü epey bekletiyor içinde kuş. Yumurtalar bitti sanırım artık düzene girer dışkı.. :(
Dışkı normale göre kokar yukarıda söylemiştim ama vurgu yapamamışım “pek kokmaz” çok rahatsız edici değil ve olmamalı.

Geri