Karadeniz Pet

Elma sirkesi versem bisey olur mu

Şeker2019

Paylaşımcı Üye
Kusum ishal ve suyuna elma sirkesi damlatsam bisey olur mu ?

'Kuşunuz patates yemiyorsa' diye konu açtım ordan yararlanabilirsiniz.

Sirke antibakteriyel olduğu için ve bağırsakları düzenlediği iddaa edildiği için ishalken tam dolu suluga 2 damla veriyorlar verebilirsiniz sorun olmaz ama ishali keser diye bir şey yok. Ishalin neden olduğunu tespit etmek gerekiyor basit bir ishal mi yoksa başka bir sebebi mi var. Aspur ve yulaf normal bir ishalse geçirir. İshal bittikten sonra elektrolit yapıyorlar vücut sıvı kaybettiği için. Aklınızda olsun probiyotik icin de ev yapımı yogurdunuz var ise suluga onun suyundan eklenebilir.

Kuşun ishal olması bakteriyel değil ise sorun olmaz.1 gün süren ishalin sindirim sisteminin temizlenmesi için faydası vardır.Elma sirkesi antibakteriyeldir ve daha bir çok faydası vardır.50cc suluğa 3 damla damlatılması yeterlidir.Elma sirkesinin yerine 3 damla limon suyu da damlatabilirsiniz.:)
Ayrıca ishale elma rendesi daha faydalıdır.

Kuşun ishal olması bakteriyel değil ise sorun olmaz.1 gün süren ishalin sindirim sisteminin temizlenmesi için faydası vardır.Elma sirkesi antibakteriyeldir ve daha bir çok faydası vardır.50cc suluğa 3 damla damlatılması yeterlidir.Elma sirkesinin yerine 3 damla limon suyu da damlatabilirsiniz.:)
Ayrıca ishale elma rendesi daha faydalıdır.
elmayı kabız olduğunda veriyorlar diye biliyorum ama yine de siz bilirsiniz tecrübe ettiyseniz doğrudur

elmayı kabız olduğunda veriyorlar diye biliyorum ama yine de siz bilirsiniz tecrübe ettiyseniz doğrudur
Evet elma kabızlık içinde kullanılıyor.Elma posalı lifli bir meyve.Posalı meyve ve sebzeler kabızlığa ve ishale iyi gelir.Fakat elma fazla tüketildiği zamanda ishali tetikler.

Geri