Karadeniz Pet

En kaliteli muhabbet kuşu yemi?

Kader

Meraklı Üye
Kuşumu sahiplendiğimden beri Quick kullanıyorum. Kimisi iyi kimisi kötü diyor. Bildiğiniz üzere bu yem içinde renkli boyalı parçacıklar bulunduyor. Bu nedenle kuşumun yemini değiştirmek istiyorum. Versele Lag en iyisi diyorlar. Sizce de öyle mi?

Renkli boya parçaları kuş sağlığı için iyi değil. Mevcut yemler içinde versele lega en kalitelisidir.

ben Muhabbet Kuşuma açık yem alıyorum acaba zararlımı veya hangi en iyi yemi önerirsiniz arkadaşlar?

Versele-Laga’yı benim kuşlarım yemiyorlar tam emin değilim ama sert olduğu için olabilir. Ben Garden Mix kullanıyorum memnunum

Versele-Laga’yı benim kuşlarım yemiyorlar tam emin değilim ama sert olduğu için olabilir. Ben Garden Mix kullanıyorum memnunum
ablacım ben açık yem kullanıyorum karışık yem acaba zararlımı? kuşlarım iyide yiyolar

ablacım ben açık yem kullanıyorum karışık yem acaba zararlımı? kuşlarım iyide yiyolar

Açık yemin üzerinde üretim tarihi yazmıyor ama kapalı yemde her şey mevcut açıklarda toz bulunuyor ayrıca şu ana kadar taze açık yeme rastlamadım böceklenme bile olabiliyor tercih etmemenizi öneririm.

Açık yemin üzerinde üretim tarihi yazmıyor ama kapalı yemde her şey mevcut açıklarda toz bulunuyor ayrıca şu ana kadar taze açık yeme rastlamadım böceklenme bile olabiliyor tercih etmemenizi öneririm.
çok saol ablacım.. inşALLAH kapalı yem alırım bundan sonra.. elimdeki bitsin.. aynen doğru söylüyosunuz çok tozlu oluyor malesef (

Yem ile ilgili 1000 tane konu açılmış. Herkes kullandığının en iyisi olduğunu beyan ediyor.
Kapalı ambalajda yem alın, içinde renkli parçacıklar olmasın.

Levent Hocanın dediği gibi paket almanızı öneririm çünkü paketin üstünde bilmeniz gereken her şey yazıyor açık yemler genelde yani benim rastladığım hep bayat oluyor kokusu ve renginden belli oluyor zaten önemli olan paketli yemlerden hangisini kuşunuzun seveceği :)

38300

Şu güzel sanırım. Yeni çıkmış. 1-2 kuş besleyenler kullanabilir.

Herkes bir çok fikirde bulunmuş. Hangi markayı kullanmalıyım henüz bilmiyorum.

Geri