Karadeniz Pet

Erkeğimiz kuluçkada:)

cengiz

Emektar Üye
IMG_2771.JPG
erkek kuşumuz eşi ile yer değiştirmiş:) maşallah

bizdekinlerde yumurta bebiş yok ama erkekte yuvayı eşiyor dişi de onu resmen poposune tekme atıp postalıyor gibi nerden edindiler böyle bir alışkanlık anlamadım :)

Ne hikmetse şu renkteki muhabbet kuşları hep bir evcil oluyor yada bana denk geldi :) helal olsun erkege :)

Bugün ilk yavruları çıktı ve erkek ilgileniyor yavruyla maşallah. Tüm üretimhaneyi devir etsem bile o erkek kuşu vermem. İnş yavrularınıda damızlık ayıracam. Ben böyle birsey görmedim desem yeridir.

Teşekkürler Korhan bey dediğiniz gibi herzaman denk gelmiyor o kadar kuş geldi geçti böylesini görmemiştim.
Masallah benimde yerli ciftimin erkegi cok fedakar bir babaydi artik aramizda km ler var tek tesellim iyi bakildiklarini bilmem boyle kuslari bulmak zor masallah

Masallah benimde yerli ciftimin erkegi cok fedakar bir babaydi artik aramizda km ler var tek tesellim iyi bakildiklarini bilmem boyle kuslari bulmak zor masallah
Teşekkürler Ahmed bey böyle fedakar kuşları elden çıkarmamak gerekir bence

Teşekkürler Ahmed bey böyle fedakar kuşları elden çıkarmamak gerekir bence
Bizim ki zorunlu ayrilisti tayinim cikinca onlarda kuluckadaydi malesef iyi bakacagina inandigim arkadasima biraktim getirmem imkansizdi rahatlari yerinde tesellim bu

Bizim ki zorunlu ayrilisti tayinim cikinca onlarda kuluckadaydi malesef iyi bakacagina inandigim arkadasima biraktim getirmem imkansizdi rahatlari yerinde tesellim bu
Anladım önemli olanda sağlıklarının ve rahatlarının yerinde olması.

Üretimhaneyi kapatsanız bile bu erkeğin soyundan gelen kuşlarla sırtınız yere gelmez cengiz bey :) Bu bakıcılıkla 10 üretimhane daha kurarsınız :)

Benim erkek kuş da böyle olsa keşke.. çiftleşmek istediğinden rahat vermiyor dişiye. Yavrular oldu iki yumurta var yuvaya girdiği an onlarla oynamaya başlıyot. Hemen ayırıyorum. Çok üzgünüm cidden