Karadeniz Pet

Erkek getirdiğim tüm dişileri zorla yuvaya sokuyor

levent5050

Meraklı Üye
Selam arkadaşlar. 1,5 yaşındaki kızgın erkek kuşum yanina aldiğım dişi ile ilk önce anlaşamadılar zamanla anlaştıktan sonra dişi kuşu sürekli yuvaya zorla soktuğunu farkettim. Yuvaya girdikten 2 ay sinrasina kadar yumurta gelmeyince dişiyi değiştirdim. 2. Dişi ile geldiğinden beri iyi anlaşıyorlar o dişiyide 1 hafta sonra yuvaya sokmaya başladı buda yaklaşık 2 aydır yuvada. Sorun nerde olabilir arkadaşlar. Çiftleşme oldumu daha bilmiyorum.. Aradabir erkekte yuvaya giriyor.

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk

Selam arkadaşlar. 1,5 yaşındaki kızgın erkek kuşum yanina aldiğım dişi ile ilk önce anlaşamadılar zamanla anlaştıktan sonra dişi kuşu sürekli yuvaya zorla soktuğunu farkettim. Yuvaya girdikten 2 ay sinrasina kadar yumurta gelmeyince dişiyi değiştirdim. 2. Dişi ile geldiğinden beri iyi anlaşıyorlar o dişiyide 1 hafta sonra yuvaya sokmaya başladı buda yaklaşık 2 aydır yuvada. Sorun nerde olabilir arkadaşlar. Neden yumurta gelmiyor. Çiftleşme oldumu daha bilmiyorum.. Aradabir erkekte yuvaya giriyor.

Yuvayı dişiye beğendirmeye ve onu alıştırmaya çalışıyor. Üremeye hazırlık. Bu normal :)

Yuvayı dişiye beğendirmeye ve onu alıştırmaya çalışıyor. Üremeye hazırlık. Bu normal :)
Evet haklısın ama 2 ay çok uzun bir süre. Normal şartlarda en fazla 4 hafta içinde yumurtlamalı diye biliyorum :/