Karadeniz Pet

Erkek kuşda popoda şişlik

Kardesim umarim uyeligin devam ediyordur ve gorursun ayni sikinti benim disi kusumda da var yumurta degil. Senin kusun sikintisi nolmustu sonucta bir cozum bulabilmismiydiniz

Nefes aldıkça o bölgede şişip sönme varsa kava kesesi yırtılmış olabilir.Yoksa 1 günde bu denli şiş olamaz.

erkek kuşda dün gece hiç birşey yokdu sabah baktığımda poposu bayağı bir şişdi 12 saatte böyle neden olabilirki

keyfi yerinde yem yiyor su içiyor dişi ile fingirdeşiyor herhangi bir durgunluk falan yok

tüylerini makasla ben kestim daha iyi görünebilmesi açısından

0qmYyo.jpg

4gbEGY.jpg

JYn0Qq.jpg

mP1Qoy.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:01 -->-> Daha önceki mesaj 13:47 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:07 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

[MENTION]Serkan ERKAN[/MENTION]
@Levent ACAR
@Yusuf Kürşat AKKUŞ
@murat DEMİR11
@Atılım BUKAĞIKIRAN
@Muhammet ÇELİK
@Ercan YAŞAR
@Tevfik AKTUNÇ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:09 -->-> Daha önceki mesaj 14:07 --

[MENTION]Serkan ERKAN[/MENTION]
Geçmiş olsun hocam

Kardesim umarim uyeligin devam ediyordur ve gorursun ayni sikinti benim disi kusumda da var yumurta degil. Senin kusun sikintisi nolmustu sonucta bir cozum bulabilmismiydiniz
Kuşun hala yaşıyor mu böyle olduktan sonra nasıl oldu aynısı benim kuşumda da var veterinere götürdüm iltihaplanma olmuş dedi başka hiçbir şey yapmadı ve şişlik artmaya devam ediyor senin kuşun kendi kendine iyileşti mi acaba

Geri