Karadeniz Pet

Erkek kuşum çiftleşmesini bilmiyor acil yardım

Byrm26

Yeni Üye
Arkadaşlar dişi kuşum sürekli yuvada erkek kuşumda yuvalıgın dışındaa onu besliyor bazen oda içeriye giriyor dişi ne zaman yuvalıktan dışarıya çıksa onu kovalıyor dişi çiftleşme pozisyonu alıyor fakat erkek kuşum üzerine çıkmıyor ilk kuluçkaları olacak kuşlarımın ondan dolayı olabilir mi yada erkeğin çeresi tam mavi olmadı ondan dolayı da olabilir mi birde dişinin poposunun olduğu yerdeki tüyleri döküldü ve şişlik var biraz yumurta var galiba yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

erkek kuş genç olduğu için olabilir video ve resim atarsanız daha iyi olur

Tecrübe kazanacak zamanla olacak her iki kuşta hazır olduğunda, resimlerini paylaşın erginliklerini görelim

IMG_20161202_145325.jpg
IMG_20161202_145325.jpg
IMG_20161202_145529.jpg

Resimlerini yükledim bugün iki kere dişi u şeklini aldı fakat erkek üzerine çıkmadığını gördüm

zamanla olacaktır kuşlar daha yeni yeni kıvama geliyor sabırlı olun aceleye gerek yok

Acele ettiğim yok zaten ilk kuluçkaları boş olacak galiba teşekkürler

Maşaallah güzel kuşlar ama aciliyeti olan bir durum değil.. Zamana bırakın erkek çokta küçük bir kuşa benzemiyor zamanla çiftleşecektir güle güle besleyin ben erkeğinizi çok beğendim maşaallah

Erkeğin İrisde Açılmış Biraz Sabredip Fazla Rahatsız Edmemeye çalısın erkeğinde rengi çok güzel Massalah Allah Nazardan Korusun

Evet erkek kuşumun rengi çok güzel allah herkese nasip etsin.Önerileriniz için saolun arkadaşlar zaten çok rahatsız etmiyorum özenle bakıyorum kuşlarıma sabırla bekliyorum artık büyük bir ihtimal ilk kuluçkasındaki yumurtaları boş olur nasipse ikince kuluçlasına artık

Maşallah güzel kuşlarınız var aynısı benim bir çiftimde basıma geldi. Erkek bilmiyordu dişi erkeğe ayak atıp sinirden erkeğin üstüne çıkıyordu böyle yapılır dercesine en sonunda öğrendi. Kendi hallerine bırakın zaman içinde herşey olur.

Geri