Karadeniz Pet

erkek kuşum dişiye ilgisiz kaldı

ertugrul011

Yeni Üye
Selam arkadaşlar.6-7 aylık erkek muhabbet kuşum var.son zamanlarda suluğa gaga taşına ve baş parmağıma kur yapmaya başladı.bende dün gidip aynı renginde aynı aylık bir dişi aldım kuşçudan.Kuşçudayken erkeğin yanına dişiyi attık.atar atmaz benim erkek hemen dişiye kur yapmaya başladı göz bebekleri bir büyüdü bir küçüldü.ayak atmaya başladı.kuşçu ve ben şaşırdık bu kadar hızlı olmasına ve sevindim anlaşmalarına.eve gelene kadar arabada bile benim erkek boş durmadı hep kur içindeydi dişiye kusmaya başladı filan.bugün işten gelince kuşları inceledim dünden eser yoktu.benim erkek soğuk davranıyor dişiye.hatta dişi yanaşıyor benim erkek gaga atıyor dişiyi uzaklaştırıyor.eskisi gibi suluğa ve gaga taşına kur yapmaya başladı.sanki dişi yokmuş gibi davranıyor.ne oldu da böyle oldu anlam veremedim.sıkıntı nerdedir? dişi kızgın bu arada.

Hiç bir sıkıntı yok kesinlikle SABR. Oda bizde yok. Hemen çiftleşsinler mubişlerimiz olsun istiyoruz :)

sabır sıkıntı değil.hani bir sıkıntı mı var acaba diye yazıyim dedim.erkek kuşum suluğa gaga taşına kur yapa yapa kurudu :) dişiye ilgi göstermeye başlar diyorsunuz yani?

Birbirlerine alışsınlar biraz tanısınlar :)

Hayirli olsun oncelikle yeniler alismalari zaman alabilir kuscuda kus sayisi cok olunca malum bunlarda sürü psikolojisi hakim cosmustur evdede evin tek ilgi odagi oydu kafes onundu simdi paylasim icerisinde hafif mutsuz asabi sesler cikartabilir bir kac ay musade edin

Hayirli olsun oncelikle yeniler alismalari zaman alabilir kuscuda kus sayisi cok olunca malum bunlarda sürü psikolojisi hakim cosmustur evdede evin tek ilgi odagi oydu kafes onundu simdi paylasim icerisinde hafif mutsuz asabi sesler cikartabilir bir kac ay musade edin
bekleyelim bakalım sıkıntı çıkarmadığı sürece beklemekten çekinmem.sağolasın yorumun için :)

Geri