Karadeniz Pet

Erkek kuşum elime yem kusuyor

Rabiacnnn

Yeni Üye
Merhaba kuşum erkek 4.5 aylık daha önce parmağıma kur yaptığını görmüştüm ama bu ilk oluyor elimde dururken elime yem kusmaya başladı baya da kustu bunun olması normal mi

Merhaba kuşum erkek 4.5 aylık daha önce parmağıma kur yaptığını görmüştüm ama bu ilk oluyor elimde dururken elime yem kusmaya başladı baya da kustu bunun olması normal mi
Parmağınızı eşi olarak görüyordur erkek kuşlar dişilerine kur yaparken beslemek amaçlı ağızlarına kusuyorlar. Ne güzel çok seviyor sizi oyuncağına falan kusmamış 😀
Normal yani ama yem değilde direk su gibi kusarsa sıkıntı

Parmağınızı eşi olarak görüyordur erkek kuşlar dişilerine kur yaparken beslemek amaçlı ağızlarına kusuyorlar. Ne güzel çok seviyor sizi oyuncağına falan kusmamış 😀
Normal yani ama yem değilde direk su gibi kusarsa s
Normal yani ama yem değilde direk su gibi kusarsa sıkıntı
Hayır su değil yem kustu tüy döküm zamanı bir hastalığı olmasından korktum 😅😅

Yok yok normal benimkide kusardı elimize oyuncaklarına sonra eş aldık yanına onu beslemek için kustu hep 🤗

Eş almaya korkuyorum yumurta olur diye yavrulara bakamayız çünkü veya alırsam yumurtlamaya nasıl engel olabilirim
Onu bende bilmiyorum maalesef, çift almamıştım bende aslında o zamanda dişi kuşumun ötüşüne erkek kuş gelmişti balkona. O şekilde eş olmuşlardı planım yoktu yani :') Birkaç ay sonrada öldü ikiside yumurtlayamadan. Nasıl yumurtlamalarına engel olunur bilmiyorum yani ben bide yuva almıştım 😂

Geri