Karadeniz Pet

Erkek muhabbet kuşumun kanadı titriyor 1 haftaya yakın dir neden dışkısı Gayet normal ishal değil

Mehmetgul27

Meraklı Üye
Erkek muhabbet kuşumun kanadı titriyor 1 haftaya yakın dir neden dışkısı Gayet normal ishal değil
IMG_20210323_203014.jpg

Kanat titremesi sürekli mi oluyor benim Haydarda nadir olsa titretiyor ama bir sıkıntı yaşamadık..Kanat titremeyle beraber başka kendisini gösteren durumlar var mı?

Olabilir süreci takip edelim inş geçici bir durumdur.İsterseniz yumurta verin yarın sabah vitamin olur.Kanat titremesi devam ederse videoda paylaşabilirsiniz siz sıcak tutun yinede ben odaları havalandırırken Haydarın kafesini başka bir yere koyuyorum ne olur ne olmaz.

Olabilir süreci takip edelim inş geçici bir durumdur.İsterseniz yumurta verin yarın sabah vitamin olur.Kanat titremesi devam ederse videoda paylaşabilirsiniz siz sıcak tutun yinede ben odaları havalandırırken Haydarın kafesini başka bir yere koyuyorum ne olur ne olmaz.
Tamam inşallah teşekkür ederim

Kafesin olduğu yere mum yakıp koyar mısınız camı açın tabi ceylan varsa belli olur mumu kaldırmayı unutmayın

Geri