Karadeniz Pet

erkeksiz yumurtladı

Sinem

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Dişi kuşum yaklaşık 1,5 hafta önce erkek kuş olmadan yumurtladı. Bugün de üçüncüyü yumurtladı. İnternetten araştırdığımda heryerde içi boş yumurta yazıyordu. Hep yumurtladığı için erkek kuş aldık ama onunda 15 gün ayrı kalmaları lazımmış. Böyle yumurtlaması normal mi? Şimdide bitanesini kırdık ve yumurta normal yani yediğimiz yumurtadan çıktı normal mi buda?

Son düzenleme:
Kızgınlık yumurtasıdır. Cere rengi kahverengimi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kızgınlık yumurtasıdır. Cere rengi kahverengimi

Benim mubiş de tek başına yumurtluyor ama cere rengi hep açık mavi burun deliklerinin etrafı beyaz. hiç kahverengiye dönmüyor. her kuşun ceresi kızgınlakta kahveye dönmüyor sanırım.

Benim mubiş de tek başına yumurtluyor ama cere rengi hep açık mavi burun deliklerinin etrafı beyaz. hiç kahverengiye dönmüyor. her kuşun ceresi kızgınlakta kahveye dönmüyor sanırım.
Aynen her kusun kahverengi olacak diye birsey yok yumurtlayabilir

bizim kuş erkekli erkeksiz yumurtlamıyor kardesim milletinki faaliyet üstüne faaliyet maşallah maşallah :)

kızgınlık yumurtaları öyle olur zaten

Kizginlik yumurtasinda normal hic bir fark olmaz gorunurunde tek farki dölsuz olmasi

Not:Konu başlıklarının tamamen büyük harf olması forum kurallarına aykırıdır. Lütfen konu başlıkları ve yorum yazılarını tamamen büyük harf kullanarak yazmamaya dikkat edelim.

Arkadaşlar yumurtanın bitanesini kendi kırdı bitaneside yanlışlıkla kırıldı şimdi hiç yumurta kalmadı üzülür diye korkuyorum bişey olur mu?

Arkadaşlar yumurtanın bitanesini kendi kırdı bitaneside yanlışlıkla kırıldı şimdi hiç yumurta kalmadı üzülür diye korkuyorum bişey olur mu?
Erkek almaniz guzel olur bundan sonra devam edicek belirli araliklarla yumurtlamaya hic degilse bosa yatip enerji sarfetmez anne olmak onunda hakki diye dusunuyorum tabi karar sizin

bizim kuş erkekli erkeksiz yumurtlamıyor kardesim milletinki faaliyet üstüne faaliyet maşallah maşallah :)

Valla öyle yaşı gelmiş tek çiftim var ama yavru vermemek için herşeyi yapıyorlar. Bugün yine mama yaptım 12 kuş yedi bi o ikisi yemiyor. Yemlerini alıyorum önünden 5 6 saat takmıyorum ama yine yüzüne dair bakmıyorlar

2 gün önce aldık ama kuşçu 15 gün ayrı kafeslerde kalmaları gerek diyor
Ayri kalicaklar erkegin oldugu kafese yuvaligi takin 15 gunun sonunda disiyi erkegin oldugu kafese alin erkegin oldugu kafeste yasayacaklar disi baskin olur kendi kafesinde erkegi dover hatta oldurebilir onun icin o sekilde soylemistir satan arkadas

Geri