Karadeniz Pet

Eş kuşlarım kavga ediyor

Emrelyus

Yeni Üye
Dişi erkeği dövüyor sürekli altına alıyor bazen kuyruğunu ısırıp çekiyor sürekli kovalıyor nerdeyse ve arada öpüşüyorlarda anlamadım bir şey
Yaklaşık 1,5 2 ay önce yumurtlamıştı dişi sonra kuluçkanın 2. Haftasında felan yeğenim oyun oynarken kafesi devirdi sonra yavrular çıkmadı sanırım o zaman ölmüşler zamanı olduktan sonra baktım yumurtanın içinde kurumuş civcivler her neyse yuvalığı çıkardım kavga ediyorlar diye bir şey değişmedi 1 haftadır dişi rahat vermiyor erkeğe sebebi nedir acaba artık çift değiller mi?

Merhaba. Kavga etmeleri eş tutup yavrulamayacaklarını göstermez. Nacizane birkaç tavsiyem var.
Kafesi rahatsız edilmeyecekleri bir yere koyun. Dişiyi 15 gün kadar ayrı bir kafeste hatta ayrı bir odada tutun. Yuvalık erkeğin kafesinde takılı dursun. Bu süre zarfında forumda anlatılan mama tariflerinden yapıp yedirin. Zamanı gelince dişiyi erkeğin yanına bırakın. Yavru almak sabır işi.

Merhaba. Kavga etmeleri eş tutup yavrulamayacaklarını göstermez. Nacizane birkaç tavsiyem var.
Kafesi rahatsız edilmeyecekleri bir yere koyun. Dişiyi 15 gün kadar ayrı bir kafeste hatta ayrı bir odada tutun. Yuvalık erkeğin kafesinde takılı dursun. Bu süre zarfında forumda anlatılan mama tariflerinden yapıp yedirin. Zamanı gelince dişiyi erkeğin yanına bırakın. Yavru almak sabır işi.
Anladım hocam teşekkür ederim