Karadeniz Pet

Eş olurmu yardım !!

blackeaglemurat

Meraklı Üye
IMG_3120.JPG
Merhabalar tekrardan aynı konuyu açıyorum dişi kuşuma bi erkek aldım 3 gün önce önceki konudada bahsetmiştim dişi yanaşıyordu erkek uzaklaştırıyordu kendinden bazen erkek bazen dişi yapıyor kimi zamanda dişi dikkat çekmek için birşeyler yapıyor erkek ufaktan kur hareketi var çok az da olda bilemiyorum acaba bunlardan birşey olur mu yoksa degiştiriyim mi erkeği ?

3günde birşey belli olmaz kardeşim biz 3-4 aydır bekliyoruz sabretmek çok önemli

3günde birşey belli olmaz kardeşim biz 3-4 aydır bekliyoruz sabretmek çok önemli
Böyle ufaktan bi kaşıma öpüşme falan olsa bi nebze rahatlıycam ama siz öyle diyorsanız bekliyicez bakalım bide erkek görünümde yemede harekette problem Yokta çok ara ara hırlıyor

insanlar bile 2-3 günde tanıyamıyor birbirini az dur sabret sen iyi besle mama vitamin temizlik durumlarını ayarla.onlar zamanı gelince herşeyi hallederler meraklanma.bizde aylardır sabrediyoruz kaşıma yem kusma dışında 1adım ileri gidemediler :)

insanlar bile 2-3 günde tanıyamıyor birbirini az dur sabret sen iyi besle mama vitamin temizlik durumlarını ayarla.onlar zamanı gelince herşeyi hallederler meraklanma.bizde aylardır sabrediyoruz kaşıma yem kusma dışında 1adım ileri gidemediler :)
Baya sanır gerekir o zaman bide bu hırıltı ile ilgili bilginiz var mı

Olur sabır

yok o kadar ilerlemedim ben acemiyim baya baya :D ama bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar