Karadeniz Pet

Eş tutma veya çiftleşme ile ilgili.

AlbinoBJK

Paylaşımcı Üye
20161122_171906.jpg
20161122_172056.jpg

Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz.kuşlar 2aydır bendeler.2ay önce resim paylaşmıştım eş tutmuş denilmişti ama çiftleşme vs yoktu yuva takmam söylenmişti.az bir talaş koydum folluga.yuvalıgı taktım kafese.birbirlerini kaşıyorlar erkek kısık sesle güzel güzel ötüyor dişiye.yanyana tünekte uyuyorlar.erkek sık sık dişiye yem kusuyor.ama ne erkek ne dişi yuvalıga 1 kere bile girmedi.ne yapmam gerekiyor 2aydır yerinde sayıyor yani herşey lütfen yardımcı olurmusunuz

muhabbetlerde eş tutma ve çiftleşme öyle kolay olmuyor. benim çocuklar 4'yıl sonra eşleşmiş yumurta yapmışlardı. suç bendeydi oğluma eşi ben seçmiştim o değil. dolayısıyla dişi eşleşmeye yıllarca izin vermedi. benim asıl amacım hemen yavru almak çoğaltmak olmadığı için dişiyi değiştirmedim. yıllarca yem kusma birbirlerini kaşıma olarak ilişkileri sabit kaldı. kızıştırma yemleri falan etki etmedi. siz biran önce yavru almak istiyorsanız ya dişiyi ya erkeği değiştirmelisiniz. kimi değiştirirseniz o eşini kendi seçsin siz seçmeyin. bu naçizane benim fikrim. tabi daha bilgili forumdan arkadaşların başka fikirleri olacaktır.

anladım teşekkürler..

Ekli dosyayı görüntüle 5732 Ekli dosyayı görüntüle 5733
Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz.kuşlar 2aydır bendeler.2ay önce resim paylaşmıştım eş tutmuş denilmişti ama çiftleşme vs yoktu yuva takmam söylenmişti.az bir talaş koydum folluga.yuvalıgı taktım kafese.birbirlerini kaşıyorlar erkek kısık sesle güzel güzel ötüyor dişiye.yanyana tünekte uyuyorlar.erkek sık sık dişiye yem kusuyor.ama ne erkek ne dişi yuvalıga 1 kere bile girmedi.ne yapmam gerekiyor 2aydır yerinde sayıyor yani herşey lütfen yardımcı olurmusunuz
Yuvanın birazcık tarçın falan dökünce kokusuyla gidiyolar bide ben yuvayı tıkırdatınca dişi hemen yuvaya gidiyor

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yuvanın birazcık tarçın falan dökünce kokusuyla gidiyolar bide ben yuvayı tıkırdatınca dişi hemen yuvaya gidiyor

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
deneyim kardesim ama bizim kuşlar yuvaya kafa bile uzatmadılar tarçın veya tıkırdamayla girerlermi bilmiyorum denemek lazım.çok iyi kaşıyorlar koklaşıyorlar vs vs ama yuvaya adım atmadılar henüz

Geri