Karadeniz Pet

İstanbul Eş tutmuş yumurta veren kuşlar

Blackeyes

Yeni Üye
Elimde yeşil erkek, mavi dişi olacak şekilde muhabbet kuşları var. 2 yaş civarındadır. eş tutmuşlar ve iki kez de yumurta verdiler. Yavruları oldu ancak benim tecrübesizliğim ile yavruları yaşatamadım. Büyükçe kuşlar sağlıklılar. Petshoptan değil, özel üreten birinden aldım.

Elimde ayrıca sıfırı bindörtyüz lira civarında "VISION HAGEN S01" kafes var.

Şimdi kuşlarla beraber kafesi de vermek istiyorum. Ben hepsine baya masraf ettim. İstanbul Avrupa yakasında olup da almak isteyene vereceğim. ilgilenenler yazabilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220723-192238_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220723-192238_WhatsApp.jpg
    464.6 KB · Görüntüleme: 39
Elimde yeşil erkek, mavi dişi olacak şekilde muhabbet kuşları var. 2 yaş civarındadır. eş tutmuşlar ve iki kez de yumurta verdiler. Yavruları oldu ancak benim tecrübesizliğim ile yavruları yaşatamadım. Büyükçe kuşlar sağlıklılar. Petshoptan değil, özel üreten birinden aldım.

Şimdi kuşlarla beraber kafesi de vermek istiyorum. Ben hepsine baya masraf ettim. İstanbul Avrupa yakasında olup da almak isteyene vereceğim. ilgilenenler yazabilir.

Kuşların fotoğrafı

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220723-193457_Gallery.jpg
    Screenshot_20220723-193457_Gallery.jpg
    159.5 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20220723-193549_Gallery.jpg
    Screenshot_20220723-193549_Gallery.jpg
    372.1 KB · Görüntüleme: 40

Sadece dişi kuşu alabiliyoruz mu

Geri