Karadeniz Pet

Eşler anlaşamıyor

Fatih yilnaz

Yeni Üye
Üstadlar yardımcı olursanız memnun olurum.erkek 1 yıldır benimle dişi (inş.oyledir) hediye geldi
3 gün ayrı kafeste tuttum .sonra erkeğin kafesine bıraktım .erkek çok istekli ama dişi her defasında gagaliyor.ama şiddetli değil erkek yaklaşınca .ne yapmalıyım.
20180518_233647.jpg
20180518_233812.jpg
20180518_233812.jpg

Erkek karşılık bulamadıkça çenesi açıldı .sürekli söyleniyor

Biraz daha ayrı tutun ve karsılıklı olsunlar o esnasada mama yapıp verin bir nevi takviye olsun. Daha henuz cok erken.

Disi zarar verebilirler ayırın. Erkeğin kafesine yuvalik takın

Kafeste bulunan tünek sayısını 1 e indirin. Bütün oyuncakları çıkarın. Yuvalığınızı erkeğin olduğu kafese monte esin. Hayırlısı ile 20 güne yumurta gelecektir. Taze nane maydanoz brokoli verebilirsiniz. Mama videosu seyredin. Haftada 2, 3 kere verebilirsiniz. Kalamar kemiği, kum ve mineral blok kesin takın. İyi hobiler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstadlar yardımcı olursanız memnun olurum.erkek 1 yıldır benimle dişi (inş.oyledir) hediye geldi
3 gün ayrı kafeste tuttum .sonra erkeğin kafesine bıraktım .erkek çok istekli ama dişi her defasında gagaliyor.ama şiddetli değil erkek yaklaşınca .ne yapmalıyım.Ekli dosyayı görüntüle 24317 Ekli dosyayı görüntüle 24318 Ekli dosyayı görüntüle 24318
Kuşlar kızışana kadar ayrı tutun kızıştırıcı mama takviyesi yapın kızışınca bir araya getirin

Geri