Karadeniz Pet

Eşleşme ve yumurtlama yardım

engin59

Yeni Üye
Arkadaşlar meraba, ben 5-6 aydır muhabbet kuşuna merak saldım. Erkek sürekli dişinin sırtına ayağına atıyordu ben de aldığım yere sordum. Çiftleşiyolar dedi, Nijer, özel yem, yumurta maması, dal darı gibi ekstra yemler aldım. Yuvaya bazen giriyorlar acaba ne zaman yumurtlar

Ekli dosyalar

• IMG_1467.JPG
    IMG_1467.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 15
Arkadaşlar meraba, ben 5-6 aydır muhabbet kuşuna merak saldım. Erkek sürekli dişinin sırtına ayağına atıyordu ben de aldığım yere sordum. Çiftleşiyolar dedi, Nijer, özel yem, yumurta maması, dal darı gibi ekstra yemler aldım. Yuvaya bazen giriyorlar acaba ne zaman yumurtlar
Sarı erkek rainbow dişi

Yine gazete koyulmuş kafes buldum.

Lütfen yapmayın, 15 metresi kac lira kagit havlunun ucuz marketlerde

Gazete mantara sebep olur :((

Bebek bekliyorken bari dikkat edin

Çok fazla tecrübem yok önerileri dikkate alıcam . Yumurta maması yapıyorum yerlere atıyorlar o da koku yapıyo. Dişi kilo almaya başladı pet shopçunun dediğine göre yakın zamanda yumurtlarmış

Çok fazla tecrübem yok önerileri dikkate alıcam . Yumurta maması yapıyorum yerlere atıyorlar o da koku yapıyo. Dişi kilo almaya başladı pet shopçunun dediğine göre yakın zamanda yumurtlarmış
Kuş gagalı hayvan olduğu için, kedi köpek gibi itinalı yemesini bekleyemeyiz.
Ben her gün 2 defa evi süpürgeyle temizliyorum, yine de alakasız yerden maması çıkıyor.
Bize düşen, önce onların kafes hijyeni, sağlığı.

Erkek kur yapıyor dişi de karşılık. Veriyor yuvaya da giriyorlar dişi de kemiriyor yuvayı bakalım nolcak