Karadeniz Pet

Ev için üretim kafesi

• Konbuyu başlatan bekirefe16
  • Başlangıç tarihi
B

bekirefe16

Guest
Hobi amaçlı baktığım kuşlarım için yeni bi kafes yapmaya hazırlıklar başladı proje bitti ön teller le tavalar sipariş edildi geldiği gibi başlıyorum kısmetse Allahın izniyle güzel bişey çıkıcak inşallah...

qq32V3.jpg
[/url][/IMG]

http://i.hizliresim.com/qq32V3.jpg

size ne kadara mal olacak ve ön telleri nerden sipariş ettiniz acaba ?

Hocam kafesi PVC mi yoksa MDF ile mi yapacaksınız , yoksa pvc gidim kendinizmi yaptıracaksınız fiyatı ne kadar tutuyor bilgi verirseniz sevinirim bende düşünüyorum böyle 1 tane.

Hocam kafesi PVC mi yoksa MDF ile mi yapacaksınız , yoksa pvc gidim kendinizmi yaptıracaksınız fiyatı ne kadar tutuyor bilgi verirseniz sevinirim bende düşünüyorum böyle 1 tane.

Hocam pvc bayağı maliyetli oluyor mdf yapıcam malzemeleri 150 200 arası tutuyor 1 kat 50 TL civarı malzeme fiyatı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:48 -->-> Daha önceki mesaj 13:47 --

size ne kadara mal olacak ve ön telleri nerden sipariş ettiniz acaba ?

150 200 tl civarı telleri bi arkadaştan ayrlıycam o halledicek nerden ayarladı bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:49 -->-> Daha önceki mesaj 13:48 --

çıkınca görelim isteriz

Bittiği gibi paylaşıcam :)

biraz fazla değil mi maliyeti.. 200 tl cok olur mdf icin.. o fiyata pvc yapabilirsiniz bence

aynen hem mdf çok iyi temizlenmez ise bit yapabiliyor o kadar tutmasa bile üzerine biraz daha katıp pvc yapabilirsiniz

kaç çift besleyeceksiniz toplam

temizlik konusuna cok dikkat edin.. kafesler bitlenirse cok ugrasırsınız.. ben acıkcası vaktim olmaz diye mdf işine girmedim..

temizlik konusuna cok dikkat edin.. kafesler bitlenirse cok ugrasırsınız.. ben acıkcası vaktim olmaz diye mdf işine girmedim..

İlginiz için teşekkürler amacım şu pis görüntüyü kaldırmak aslında düzenli olması için bişeyler yapmaya çalışıyorum hayırlısı bakalım
zoczwk4d.jpg
[/URL][/IMG]