Karadeniz Pet

ev üretimi 5 adet yavru muhabbet kuşu

cephe

Yeni Üye
Hepsi bir birinin kopyası resmen Maşallah
Teşekkür ederim evet hakikaten öyle çıktı , anne albino , baba kar beyaz onlar mavi beyaz kahve , mutasyon ve renk işinden anlamam ama beyaz bekliyorduk yinede :) hepsi cok güzel gercekten özenle bakıyoruz bakalım. Sesleri cok arttı yem kırmaya basladıgı an isteyenlere verecegiz insallah.

Teşekkür ederim evet hakikaten öyle çıktı , anne albino , baba kar beyaz onlar mavi beyaz kahve , mutasyon ve renk işinden anlamam ama beyaz bekliyorduk yinede :) hepsi cok güzel gercekten özenle bakıyoruz bakalım. Sesleri cok arttı yem kırmaya basladıgı an isteyenlere verecegiz insallah.
Biliyorum aynı anda 7 kuş sesi çok fazla gelebilir

maşallah.ev üretimi yapan arkadaşlardan almak daha mantıklı ama ben hep acıyıp petshopdan alıyorum:confused:

İnce bir düşünce sizinki tabi, ancak oralardan da alarak bir nevi nu döngüye destek oluyoruz gibide...
Evet açıkcası pek inancım kalmadı.bireysel çabayla çözülecek birşey gibi değil.devletin el atması lazım.diğer 2 kuşum kesinlikle evden olacak çünkü hasta mı değil mi diye düşünmekten ömrüm kısaldı.

Evet açıkcası pek inancım kalmadı.bireysel çabayla çözülecek birşey gibi değil.devletin el atması lazım.diğer 2 kuşum kesinlikle evden olacak çünkü hasta mı değil mi diye düşünmekten ömrüm kısaldı.

Katılıyorum .Verelim size yavrulardan :)

İstanbulda yer neresi? Cinsiyetler belli olmaya başladımı?

Hayırlı satıslar fiyat makul

Son düzenleme:
Geri