Karadeniz Pet

evcil konuşan kuşum kur yapıyor galiba.video yükleyemiyorum? yardım..

AlbinoBJK

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar evcil olan 8 aylık kuşum sanırım oyuncaklarına kur yapıyor yerdeyken üstlerine çıkıp kafası büyüyor vücudu kabarıyor hem konuşuyor hemde üzerlerine yatıyor oyuncagının. (oyuncak = şeker paketini çok sevdi hep onunla oynuyor ) ayrıca birkaç kerede tane tane kustugunuda gördüm.

video yüklemeye çalıştım beceremedim bilgili arkadaşlar yardımcı olursa bilgisayarımdaki bi videoyu buraya nasıl yükleyebilirim yardım lütfen.

Screenshot_2016-12-26-09-21-00[1].png
Screenshot_2016-12-26-09-21-09[1].png

Videodan resim çekip gönderebildim anca video nasıl yükleyecem anlayamadım beceremedim ama resmini gönderdim.hep oyun oynarken bu hareketleri yapıyor başka hiçbirşeye yapmıyor bu hareketi.şeker paketine bayılıyor ama kurmu yapıyor anlayamadım çünkü üzerinde çiftleşmeye benzer hareketlerde yapıyor kanatlarını açıp

Kuş şekerle çiftleşiyor bence bi eş alsanız iyi olucak yanlız kalmasın

peki 10 11 kelime konuşuyor kuşumuz eş almazsak ne gibi bi zararı olur kuşa.veya bu hallerinden vazgeçmesi için ne yapmamız gerekir.çünkü kuşumuz baya evcil yanına eş alırsak bütün konuştugu kelimeler vs hepsi gidicek :)

-

Es almaniz daha iyi yalniz kalmiycak konusmaya devam eder sizlede ilgilenir disiyi size de alistirabilir problem yasayacaginizi dusunmuyorum yetiskin bir erkek artik elma verebilirsiniz yaz doneminde banyo verebilirsiniz lakin önunu gecemezsiniz bundan sonra boyle olucak :)

genelde yanına eş alınca zamanla konuştugu bildigi kelimeler unutur diyorlar ama

peki eş almazsak yalnız olmanın bir zararı olurmu evcil kuşumuza.çok alıştı bize birkaç tanıdıgım var çünkü eş aldıktan sonra konuştuklarını unutuyor vs

peki eş almazsak yalnız olmanın bir zararı olurmu evcil kuşumuza.çok alıştı bize birkaç tanıdıgım var çünkü eş aldıktan sonra konuştuklarını unutuyor vs
Sen konuşmasını filan boşver kardeşim.günah hayvana.eş alman lazım tabikide.sen hayvana kendi zevkin için eziyet ediymmi diye soruyosun.vakti geldiyse alınmalıdır.

kardeşim bilgilenmek amacıyla soruyoruz zaten bilmiyoruzki buraya yazıyoruz dimi?zaten niyetimiz dogru olanı yapmak olmasa neden soralım yazalım sence buraya?
uslubuna dikkat edersen sevinirim

kardeşim bilgilenmek amacıyla soruyoruz zaten bilmiyoruzki buraya yazıyoruz dimi?zaten niyetimiz dogru olanı yapmak olmasa neden soralım yazalım sence buraya?
uslubuna dikkat edersen sevinirim
İyide ben sana kardeşim diye hitap ettim kötü bişeyde demedim.bilgilendirdim işte.hayvancık şuan şeker paketleriyle halvetleniyor.yani bi sıkıntı içinte.eş almazsan bişey olmaz kuşuna ölmez hastalanmaz ama onun için bu eziyettir .oda canlıdır.eş ister.sanada günahı olur.budur yani.

İyide ben sana kardeşim diye hitap ettim kötü bişeyde demedim.bilgilendirdim işte.hayvancık şuan şeker paketleriyle halvetleniyor.yani bi sıkıntı içinte.eş almazsan bişey olmaz kuşuna ölmez hastalanmaz ama onun için bu eziyettir .oda canlıdır.eş ister.sanada günahı olur.budur yani.
eyvallah kardes.''sen hayvana kendi zevkin için eziyet ediymmi diye soruyosun'' dedigin için yazdım onu.amacımız eziyet vs degil sorduk dogru olanı yapmak amacımız.cvpların için sagolasın

Geri