Karadeniz Pet

evcilleştirme problemi

T

Tünekleri çok sağda kalmış biraz ortalayın hayvan bu şekilde rahat edemez. Kafeste kalamar kemiği, kuş kumu veya mineral blok göremedim.
tünekleri ortalayabilirim ama mineral blok biraz betona benziyor kuş kumuda yyerde zeminde duruyor ama isterseniz kalamar kemiğide koyabilirim

Kuşun tekrar güvenini kazanmak istiyorsanız üzerine düşmeyin rahat bırakın.Kuşunuz kendine ne kadar yaklaşmanızı istiyorsa o kadar yaklaşın.Bir çok kişi kuşunu eline almak istiyor fakat kuş bunu istiyor mu diye düşünmüyor.Zorla güzellik olmaz.Ben erkek sultanım Lütfü'yü elime alabiliyorum, çünkü bana izin veriyor.Dişi sultanım Luna ise hiç hoşlanmıyor ve korkuyor.Ben gelmiyor diye onu zorlarsam kendimden daha da soğuturum.

Kuşun tekrar güvenini kazanmak istiyorsanız üzerine düşmeyin rahat bırakın.Kuşunuz kendine ne kadar yaklaşmanızı istiyorsa o kadar yaklaşın.Bir çok kişi kuşunu eline almak istiyor fakat kuş bunu istiyor mu diye düşünmüyor.Zorla güzellik olmaz.Ben erkek sultanım Lütfü'yü elime alabiliyorum, çünkü bana izin veriyor.Dişi sultanım Luna ise hiç hoşlanmıyor ve korkuyor.Ben gelmiyor diye onu zorlarsam kendimden daha da soğuturum.
yok onu hallettik sadece bana cikliyor

Size konması kafesle değildir büyük ihtimalle. Kuşlar güvenmedikleri ya da korktukları yerlere gitmezler. Sizin odanıza pek alışkın değil doğal olarak sizi daha güvenilir bir yer olarak görüp size yanaşıyordur.
evet bu arada omzuma konduğunda benim ensemdeki beni ısırıyor ısırmamasını sağlayamazmıyım ;-;