Karadeniz Pet
Valla bilmiyorum ama çiftleştiler işte Nijer, damla, yumurta mamasıyla oldu

Elevit evit-se fartivit hepsini kullandım. Hatta evit se 3 lü 100 gr poşetlerde ucuz geldi almıştım bir tanesini arkadaşım üreticiye verdim. Ben hepsini bitirdiğimde arkadaşım 40 çift kuşa daha poşetini bile açmamıştı. Çok kullanmak herşeyi vermek hastalık ve tüyden başka bir şeye yaramıyor. Bu ürünler arasında en tavsiye edeceğim ferti vit hakikaten kuşları çanlandırıyor. Her vitamin var e ve selenyum extra var. Ama az öz kullanmak lazım gerisi kuşlara kalmış.

Elevit evit-se fartivit hepsini kullandım. Hatta evit se 3 lü 100 gr poşetlerde ucuz geldi almıştım bir tanesini arkadaşım üreticiye verdim. Ben hepsini bitirdiğimde arkadaşım 40 çift kuşa daha poşetini bile açmamıştı. Çok kullanmak herşeyi vermek hastalık ve tüyden başka bir şeye yaramıyor. Bu ürünler arasında en tavsiye edeceğim ferti vit hakikaten kuşları çanlandırıyor. Her vitamin var e ve selenyum extra var. Ama az öz kullanmak lazım gerisi kuşlara kalmış.
Aslında biyologun kuş evi diye sosyal medya sahibi Tamer bey var ona bu konuyu sormuştum bu konu hakkında video da çekecekti.O da pek tavsiye etmiyor ben de öyle düşünüyorum açıkçası

Ya bence dediğim gibi yumurta mamasını ver nijeri ver işte kızıştırıcı damlayıda ver ama en önemlisi yalnız bırak çok uğraşma bırak baş başa kalsınlar o zamn görürsün yumurtayı
Şimdilik oturduğumuz odada bakıyorum tekrardan bir alışma evresi olmasın diye ama bakalım tekrardan olmazsa odayı değiştireceğim

Şimdilik oturduğumuz odada bakıyorum tekrardan bir alışma evresi olmasın diye ama bakalım tekrardan olmazsa odayı değiştireceğim
Bence boşuna bekleme at kimsenin olmadığı odaya unut dicem ama kolayda değil valla kendimden biliyorum :D
Bide tek tünek falan kullanıyorsun deme