Karadeniz Pet

Eve yeni gelen muhabbet kuşu.

Davut0053

Yeni Üye
Merhaba iyi geceler abilerim kardeşlerim siteye bugün katıldım . Tanıdığım bir kişiden bugün sabah bu kuşu aldım . yavru erkek kafesindeyken hareketliydi eve gelince kuyruğu hafif titremeye başladı biraz sulu dışkısı vardı yemek yemiyordu yerli üretim olduğu için elime direk geldi bende yemliğin oraya koyup yemek yedirdim biraz dışkısı biraz kurudu akşama kadar . Benim sorularım kuyruğunun titremesi normal mi eve alışmadığı için mi yapıyor bide arada kendini şişiriyor tv açınca ötmeye başlıyor şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• CDB322CD-F00C-4D60-867A-D5F3C77D9F72.jpeg
    CDB322CD-F00C-4D60-867A-D5F3C77D9F72.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 28
Ortama yeni geldigi icin yapabilir zaman zaman gozetleyin birdaha yaparsa tekrar yazın derim diger arkadaslar ne dicek bir de onların yorumlarını bekleyelim:)

Maşallah ne kadar güzel bi yavru. Yeni ortama alismasi lazım diğer kuşlardan ayrıldı onunda etkisi var. Zamanla alışır sulu dışkı titreme kabarma normal 'eve yeni gelen bi kuş için.

Merhaba iyi geceler abilerim kardeşlerim siteye bugün katıldım . Tanıdığım bir kişiden bugün sabah bu kuşu aldım . yavru erkek kafesindeyken hareketliydi eve gelince kuyruğu hafif titremeye başladı biraz sulu dışkısı vardı yemek yemiyordu yerli üretim olduğu için elime direk geldi bende yemliğin oraya koyup yemek yedirdim biraz dışkısı biraz kurudu akşama kadar . Benim sorularım kuyruğunun titremesi normal mi eve alışmadığı için mi yapıyor bide arada kendini şişiriyor tv açınca ötmeye başlıyor şimdiden teşekkür ederim.
bu saydıklarınız yeni kuş için olağan şeyler , hal ve hareketlerini takip etmekte fayda var ama

Geri