Karadeniz Pet

forumdakileri fotoğraflarıyla görmek isteriz

Mana cennette yaşıyor anlatsana nasıl gidio cennete :)

doğa olarak evet cennet gibi yer valla. bu arada bugun çok değişik bir papağan gördüm evin önünde bir ağaca konmuştu biraz uzaktı kameramı alayım diğer odadan diyene dek gitti :( forumla paylaşacaktım ilk kez gördüm burda öyle bir cinsi

levet bıraz akakasız ama kalamar kemıklerı ne oldu gıtın mı almaya

Muratçım yarın öğlenden sonra ya da cumartesi sabahtan gidecem.
Senin darıları unutmadım. Bakacam ona da.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:22 -->-> Daha önceki mesaj 16:22 --

Hic hos degil bu yorum.

Afedersin. Kızcağını tahmin edemedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:22 --

Tamam dağılın. Mana da silmiş fotoyu zaten.
Biz de dozunu kaçırdık. Görecek bişey yok. Hadi bakem.

Mana kardeş sen nerelisin aslen? Doğulu gibi bir halin var

"toplantı var okey oynayacağız" fotoğrafında bilgisayardaki iconlar sağa toplanmış. Face adı arapça..

Fotodaki pc IMAC yurtdışındayım pc ingilizce buranın dili değişmedim çünkü eşim türkçe bilmiyor ingilizce kullanıyor o da ve sağa toplanıyor bu özellikler yüzünden dosyalar :) eşim arap o yüzden ismimi arapça yazdım çünkü arapça öğreniyorum :) hem böyle insanlar bulamıyor arapça olunca. Yoksa ben türküm ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Benim nusayri arkadaşlar var adanadan üniversitede tanıştığım ondan sordum

Ahlen İşkifek :D

evet adana da çok var hatay özellikle çoğu nusayri ama benim eşim türkiyeden değil. kuveytli oranın vatandaşı türkiye ve türklükle yok alakası :) bir de arapçanın şiveleri var hataylı ve adanalı nusayriler çok farklı konuşuyor normal arapçaya göre veya diğer gulf araplarının arapçasına göre.

Güzel bilgiler :)

Buyrun nişanımdan bir kare pastalı olanlar hep aile fotosu olduğundan koymadım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri