Karadeniz Pet

Günde birkaç sulu dışkı normalmidir?

SadeceHasan

Meraklı Üye
Dışkılar genellikle katı oluyor ama örneğin 20 dışkısından 2-3 tanesi sulu çıktığı oluyor.Bu normalmidir?Bugünde salatalık verdim dilim dilim kestikten sonra sulu olan yerini(içini)bıçakla aldım kabuklarını yedirdim.Salatalık ve marulu nekadar vermem gerekiyor ishal olmaması için.Dediğim gibi bu sulu dışkı arada oluyor

Gıdalarına göre sulu olabiliyor devamlı olması enfeksiyon sanırım. Benim de kuşumun problemi var. Çok canlı ama dışkısı bayadır sulu :(

Gıdalarına göre sulu olabiliyor devamlı olması enfeksiyon sanırım. Benim de kuşumun problemi var. Çok canlı ama dışkısı bayadır sulu :(
Ben şuna bağlıyorum şuanda dışkısı sulu değil zaten ama 1 hafta öncesine kadar arada sulu dışkılar görüyordum nadirende olsa.Su falan içince yada birşeyden korkunca falan sulu yaptığını düşünüyorum.Geçmiş olsun sizede en kısa zamanda iyileşir inşallah.

Ben şuna bağlıyorum şuanda dışkısı sulu değil zaten ama 1 hafta öncesine kadar arada sulu dışkılar görüyordum nadirende olsa.Su falan içince yada birşeyden korkunca falan sulu yaptığını düşünüyorum.Geçmiş olsun sizede en kısa zamanda iyileşir inşallah.
İnşallah. Haklısınız büyük ihtimalle öyledir.

Salatalık gibi sulu meyveleri çok vermeyin ishal olur ve eğer şu ana göre ishali artarsa yazın o zaman kuşta sorun olabilir

Geri