Karadeniz Pet

Gaga kopması

mustafayıl78

Yeni Üye
arkadaşlar muhabbet kuşum kapı arkasındaki askılık demirini karanlıkta ağzına sokmuş ve alt gagası koptu nasıl bakım yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim

yumurta sarısı lapası veriyoruz alt gagası olmadığı için bi de şimdi isali de basladı öldürmek istemiyom hayvanı.
bu gaga yeniden çıkar mı vereceğiniz her doğru tavsiye benim için cok onemli

bu arada veterinere götürdüm veteriner benden bilgisiz ''bunu japon yapıstırıcısıyla yapıstırabiliriz ''diyince ben kuşumu geri aldım izin vermedim

yardımınız için şimdiden tesekkürler...

Ekli dosyalar

• 20170122_121940.jpg
    20170122_121940.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 59
  • 20170122_121943.jpg
    20170122_121943.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 58
Yumurta sarısı yağlıdır.İshal yapar kuşu.Onu vermeyin derim.Kuşları hazır besleme mamaları oluyor.Onlardan alabilirsiniz.Tam bilmiyorum ben de.Ustalar yardımcı olacaktır marka ismi ile ilgili.Ama hiçbişi veremezseniz kabuksuz yem alın ,onu tüketebilir.Tüketemezse de kabuksuz yeni robotta toz haline getirip biraz sulandırarak yedirebilirsiniz.Bazıları enjektör ile kursağa inio ama bence gerek yok.Geçenlerde bi video izlemiştim.Bu şekildeki mamayı çay kaşığı ile yediriodu sahibi.
Sadece dediğim gibi yumurta sarısı yağlıdır ve normalde dahi kuşa pek verilmez.Onu vermeyin derim,ishali kötüleşmesin.

tesekkürler gaga için ne düşünüyosun peki yeniden cıkar mı cıkarsa ne kadar süede cıkar

Kökünden kopmadıysa uzayabilir .Tamamen eski haline gelmez belki ama yem kırmasına yetecek seviyede uzayabilir.Gaga ve tırnakların kuvvetlenmesini ve uzamasını sağlayan biotindir.Bence biotin içeren bi ürün kullanırsanız onun da faydası olacaktır.Örneğin "Nekton Bio"da biotin bulunmakta bildiğim kadarıyla.Sadece biotin içeren ürün varsa arkadaşlar da yardımcı olacaktır die düşünüorum.

Geri