Karadeniz Pet

Geç kalmak istemiyorum.Boncuğum çok zayıfladı... yardımcı olabilir misiniz...

En kolayı youtube den ekleyip linkini buraya kopyalamanızdır

Kuş sağlıklı görünüyor. Düzelmiş Maşallah. Dışkısı da normale dönmüş. Probiyotik de verdiniz mi tam coşacaktır. Gündüz uyuklaması az uyumasından kaynaklı olabilir. Akşam kaçta karanlıkta kalıyor ?

Kuş sağlıklı görünüyor. Düzelmiş Maşallah. Dışkısı da normale dönmüş. Probiyotik de verdiniz mi tam coşacaktır. Gündüz uyuklaması az uyumasından kaynaklı olabilir. Akşam kaçta karanlıkta kalıyor ?
Değişiyor ama en geç 11 de üstünü örtmeye çalışıyorum

En son olarak bir suluğa mercimek tanesi kadar probiyotik ve multivitamin karıştırıp iki gün veriyorum sonrasında sadece probiyotik

Birde tüy dökümü hala devam ediyor galiba bütün tüyler değişecek iki tane kanat tüyü düştü onun için de vitamin vermem gerekiyor mu

Birde tüy dökümü hala devam ediyor galiba bütün tüyler değişecek iki tane kanat tüyü düştü onun için de vitamin vermem gerekiyor mu

Tüy dökümlerinde b vitamini faydalınılacaktır tavsiye ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri