Karadeniz Pet

Gece sorunu

Maşallah en kısa zamanda yumurta gelecek gibi duruyor. Yumurta kontolünü çok rahatsız etmeden yapabilirsiniz. Yumurta sayısı arttıkça geceleride yuvalıktan çıkmayacaktır. Ama yinede ortamda geceleri loş bir ışık olsa çok iyi olur
Teşekkür ederim inşallah yumurtlar çok heveslendim en kısa zamanda gece lambası tahsis edicem.

Maşallah en kısa zamanda yumurta gelecek gibi duruyor. Yumurta kontolünü çok rahatsız etmeden yapabilirsiniz. Yumurta sayısı arttıkça geceleride yuvalıktan çıkmayacaktır. Ama yinede ortamda geceleri loş bir ışık olsa çok iyi olur
Teşekkür ederim inşallah yumurtlar çok heveslendim en kısa zamanda gece lambası tahsis edicem.

Aynen Ustalar muhakkak yardimci olacaktir bekleyin :)
Evet ortalama 2-3 güne yumurta gelir hatta belki de yarın gelir. Gece dışarı çıkması sizi neden tedirgin ediyo ki ? Hiç sorun değil. Arkadaşlar gece lambası önermiş haklı olarak geceleri içerisi loş olsa yeter. Yumurta olunca onu nerdeyse hiç bir kuvvet dışarı çıkaramaz zaten..
Yumurta geldin arkadaşlar çok teşekkürler cevaplar için :D

Aynen Ustalar muhakkak yardimci olacaktir bekleyin :)
Evet ortalama 2-3 güne yumurta gelir hatta belki de yarın gelir. Gece dışarı çıkması sizi neden tedirgin ediyo ki ? Hiç sorun değil. Arkadaşlar gece lambası önermiş haklı olarak geceleri içerisi loş olsa yeter. Yumurta olunca onu nerdeyse hiç bir kuvvet dışarı çıkaramaz zaten..
Yumurta geldi arkadaşlar çok teşekkürler cevaplar için :D

Gözünüz aydın. Aman dikkat bu heyecanla yumurtalarla fazla ilgilenmeyin günde 2 defa bakmanız yeterlidir. Ben o hatayı yaptım siz yapmayın.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gözünaydın resmi tatil ilan etmelisin bence dünü :D

Gözünüz aydın. Aman dikkat bu heyecanla yumurtalarla fazla ilgilenmeyin günde 2 defa bakmanız yeterlidir. Ben o hatayı yaptım siz yapmayın.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkürler. Yok bakmıyorum hiç sadece dün dişinin tavırlarından şüphelendim o sebeple yuvalığa baktım ve yumurtayı gördüm. Ancak yumurta köşedeydi yani olması gereken Çukurluğun dışındaydı dişi onu çeker diye düşündüm o yüzden hiç müdahale etmeden kapattım geri. Tekrar teşekkür ederim.

Gözünüz aydın sizin adınıza sevindim. Umarım yavrunun çıktığı haberini de alırız.

Peki yatiyor mu suan

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk yumurtadan itibaren yatıyor. İlk yumurta geldiği günden beri hiç kalkmadı ve dün yumurtlamasına rağmen bugün yine yumurtlamış.
Benim ki yatmıyor ilk kuluckasi bu un ikinci yumurtası

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri