Karadeniz Pet

Gervit vitamin hak.

Bilal ELMAS

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba, üretici bir arkadaşım GERVİT vitamin önerdi. sizce nasıldır, ya da öneribileceginiz başka marka var mıdır? küçük boy istemiyorum. en az 0,50 Litre olması gerek.

tsk.

Profesyonel üretici iseniz Nekton-E ve Nekton-S öneririm. Nasıl kullanmak istediğinizde önemli. Mamaya katmak için kullandığım toz vitaminimde mevcut, kür için uyguladığım A ve B grubu vitaminlerimde mevcut, beşeri pediatrik şurup supravitde mevcut... Duruma göre hepsinin kullanımı farklıdır. GERVİT de kullanabilirsiniz gayet tabi.

mer
Profesyonel üretici iseniz Nekton-E ve Nekton-S öneririm. Nasıl kullanmak istediğinizde önemli. Mamaya katmak için kullandığım toz vitaminimde mevcut, kür için uyguladığım A ve B grubu vitaminlerimde mevcut, beşeri pediatrik şurup supravitde mevcut... Duruma göre hepsinin kullanımı farklıdır. GERVİT de kullanabilirsiniz gayet tabi.

merhaba hocam. rutin olarak kullanacağım vitamin istiyorum. tsk.

Bildiğim kadarıyla Röhnfried ürünleri, piyasadaki en kaliteli ürünler. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sadece gervit değil, diğer ürünlerini de beraberinde kullanabilirsiniz.

Bende Nekton-S kullanıyorum içinde aminoasit de ihtiva eden güzel bir multi-vitamin üreme dönemi Nekton-E ile birlikte kullanılıyor.Alternatif olsun diye aklınızda bulunsun.İyi hobiler!!

quiko combex kullanabilirsiniz komple vitamindir tavsiye ederim ;)

Geri