Karadeniz Pet

Gözlerinin kenarları kızardı ne yapmalıyım

Yaren Fırat

Yeni Üye
Daha önce kuşumun bitlendiğini yazmıştım. Petshoptan kırmızı bir sprey önermişler babamgil de almış haftada 1 sıkıyoruz gözüne kaçtı veya bugün kafese sıktığım başka bir ilaçtan dolayı oldu. Benim de göz kenarlarım yandı onu kullandıktan sonra ondan olabileceğini düşünüyorum ne yapmalıyım. Çok fazla kıpırdadığı için fotoğraf da koyamadım ama umarım anlatabilmişimdir.

Arkadaşlar, bir spreyi veya başka sprey şeklinde olan kimyasallar kuşlarımız için çok zararlı, hareketli olmadığı zaman fotoğraf çekin ekleyin bakalım, çok geçmiş olsun

Arkadaşlar, bir spreyi veya başka sprey şeklinde olan kimyasallar kuşlarımız için çok zararlı, hareketli olmadığı zaman fotoğraf çekin ekleyin bakalım, çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim umarım geçer. Kaşınıyor, rahatsız olduğu çok belli oluyor.

Ekli dosyalar

• 20210720_003646-1.jpg
    20210720_003646-1.jpg
    183.7 KB · Görüntüleme: 10
  • 20210720_003716-1.jpg
    20210720_003716-1.jpg
    98.7 KB · Görüntüleme: 10
Terramycin göz merhemi sürün gözüne, ayrıca B vitamini takviyesi yapın suyuna

Çok fazla gözünü kaşıdığı için gözleri daha da kızardı sürekli ayağı ile gözünü kaşıyıp duruyor köyde olduğum için ilacı anca yarın alabileceğim Gentagut göz damlası ve Terramycin göz kremi alacağım umarım. Elde sabit durmadığı için ılık suyla yıkayamadım veya damlatamadım sürekli hareket halinde,ilacı sürerken nasıl süreceğim bilmiyorum. Gözünü kapatıyor sürekli nemlilik ve akıntı göremedim ama çapak gibi turuncumsu birşey var bir gözünde.

Geri